Valorant vandal spray nasıl atılmalı?

Profesyonel arenada Phantom Vandaldan çok daha fazla kullanılıyor. Oynayış tarzınıza göre ikisinden birini seçin; Spray yapıp adama isabet etmesine dua ediyorsanız Phantom, tek tek ateş ederek uzaktan halletmek istiyorsanız da Vandal.

Ben scope açıp adamın ayağından başlayıp spray atmaya çalışıyorum. Scope açık değilken oynamayı tavsiye ediyor herkes ama mesela, A/Pencere'deki adam oradan çıkartıp B/Side merdiven çıkışındaki alanla savaşmak isterse oyundaki en uzak mesafelerden biri olacak zaten.

Profesyonel arenada Phantom Vandaldan çok daha fazla kullanılıyor. Oynayış tarzınıza göre ikisinden birini seçin; Spray yapıp adama isabet etmesine dua ediyorsanız Phantom, tek tek ateş ederek uzaktan halletmek istiyorsanız da Vandal.
+1 , ne olursa olsun 20m ileride ki rakibe burst veya tek tek atılmalı eğer atılamıyorsa kesinlikle buna alışılmalı yoksa çok ama çok zorlanırsınız. ayrıca sunuda eklemek istiyorum

Pro arenada T oyuncuları genelde phantom kullanır cunku peek yapıcak olan genelde onlardır phantomun vandala gore hareket halindeyken daha isabetli gidiyor mermiler

CT oyuncuları da Vandal kullanır side da aim koyarak bekledikleri için , sizde oyunlarınız da side da göre tercih yaparsanız kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı