Valorant Vanguard anti cheat hatası!

İşletim sistemi
Windows 10

Batuhan6229

Centipat
Arkadaşlar Valorant oyununa her girdigimde 10 dakikada bir görseldeki hatayı verıyor, her şeyi yaptım format bile attım bilgisayara ama düzelmiyor bilgisi olan var mıdır?

Dosya Ekleri

• VALORANT   10.04.2020 03_21_26.png
    VALORANT 10.04.2020 03_21_26.png
    9,2 KB · Görüntüleme: 414
Benim bir düşüncem var ne kadar doğru olduğunu bilmiyorum ama bilgisayarında LOL varsa onu da kaldır sonra dosya konumundan bütün dosyaları sil ama bu ne kadar doğru bilmiyorum. Ben sildim VCG gitti şu an deniyorum belki olur. Anticheat in dosya konumu olarak LOL'un olduğu Riot dosyasını gösteriyordu.

Olmuyormuş format daha iyi.

Format atınca da fayda etmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar çözdüm sorunu.Dediklerimi yapın düzelecek.
-Win+R ye basıp çalıştırı açın.
-msconfig yazın.
-Hizmetlere gelin
-Tüm microsoft hizmetlerini gizleye tıklayın.
-vgc yi bulup kapalıysa açık yapın düzelir.
hizmetler kısmında vgc diye bişey yok veya msconfigde başlangıçta da öyle birşey yok arkadaşltan vanguardı aldım pcye attım yine yok

Hemen bi video atıyorum
Hemen bir video atıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.
Bunuda deneyin bende duzeldi.

Arkadaşlar Valorant oyununa her girdigimde 10 dakikada bir görseldeki hatayı verıyor, her şeyi yaptım format bile attım bilgisayara ama düzelmiyor bilgisi olan var mıdır?

Arkadaşlar ilk önce Win+r yapıp sigverif yazıp tamam'a basıyorsunuz yapıyosunuz
Ardından bu bilgisayar-Windows C'ye tıklıyoruz- program files kısmını bulup tıklıyoruz açılan yerde kırmızı logolu olan VGC isimli (yukarıdan aşağıya doğru üçüncü) sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır a tıklıyoruz ardından hizmetlere gelip VGC yi bulup sağ tık özellikler orada olan elle kısmını otomatik yapıyoruz
Bende herşeyi denedim en son bu oldu arkadaşlar

Yeni konular

Geri
Yukarı