Valorant Vanguard anti cheat hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Yulaf

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 3 3200G,MSI B450M-A PRO MAX,KINGSTON 240GB SSD,SEAGATE 1TB HDD,GSKILL 16GB 2X8 3200MHZ,RX470 4GB
Merhabalar Valorant'ı daha bugün düşürdüm. Oyuna girince güzel güzel oynuyorum ama bir anda oyun donuyor ve ana menüye atıyor ve aşağıda resim olarak verdiğim fotoğraftaki gibi hata veriyor. Her çözümü denedim sorunu buldum ama yapamıyorum. Hizmetler'de VCG var. Onu Otomatik'e aldım ama oyunda bir anda donup ana menü'ye atınca direk hizmetlere bakıyorum daha demin başlattığım VCG hizmetlerde direk kapalı gözüküyor. Nasıl sürekli açık yapabilirim? Veya onla alakası yoksa nasıl çözebilirim?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    15,8 KB · Görüntüleme: 105
Son düzenleyen: Moderatör:
3.parti bir yazılımdan dolayı yapıyor olabilir. Arka plandaki programları kapat. Anti virüs ya da güvenlik duvarıda engelliyor olabilir.

Arka planda hiçbir uygulama yok.
Bilgisayarı yeniden başlattınız mı ilk kurulumda yeniden başlatmanız gerekiyor, eğer devreye aldıysanız bile yeniden başlatın.

Başlattım sanırım ama ilk kurulumda kaç kere başlattım zaten.
Çözüme ihtiyacım var lütfen.

Arka planda hiçbir uygulama yok.

Başlattım sanırım ama ilk kurulumda kaç kere başlattım zaten.
Çözüme ihtiyacım var lütfen.

Hizmetler penceresinden VGC hizmetini otomatiğe alıp elle başlat ya da yeniden başlata tıklayıp yeniden dener misin?
Eğer olmazsa Vanguard'ı bilgisayardan kaldırıp tekrar yüklemeyi dene.

Silip tekrar yüklemeyi denediniz mi?

Silip tekrar yükledim ama gene yok.
Hizmetler penceresinden VGC hizmetini otomatiğe alıp elle başlat ya da yeniden başlata tıklayıp yeniden dener misin?
Eğer olmazsa Vanguard'ı bilgisayardan kaldırıp tekrar yüklemeyi dene.

Vanguard'ı kaldırıp tekrar yükledim gene olmadı VGC yi otomatiğe aldım yeniden başlattım PC'yi gene olmadı. Elle ye aldım gene olmadı. Oyunu oynadıktan bir süre sonra atıyor.

Şunu dener misiniz? Sırasıyla
Win+R ye basıp çalıştırı açın.
MSConfig yazın.
Hizmetlere gelin
Tüm Microsoft hizmetlerini gizleye tıklayın.
Vgc'yi bulup kapalıysa açık yapın düzelir.
Düzelmezse de tekrar yeniden başlatın.

Şunu dener misiniz? Sırasıyla.
Win+r ye basıp çalıştırı açın.
MSConfig yazın.
Hizmetlere gelin.
Tüm Microsoft hizmetlerini gizleye tıklayın.
Vgc'yi bulup kapalıysa açık yapın düzelir.
Düzelmezse de tekrar yeniden başlatın.

Sizin dediklerinizi yaptım ama şölye bir şey var bu VGC oyundayken bir anda hizmeti duruyor şu anda zaten aktif oyuna girmediğim için.

Oyun esnasında duruyorsa bu dosyalarda bir problem olmuş olabilirliği düşündürüyor. Şahsen yerinde olsam tekrar yükleme yaparım kalan dosyaları temizle. 3GB indireceksin.

Yeni konular

Geri
Yukarı