Valorant "Vanguard has blocked something from loading on your machine" bildirimi

asteriaa

Femtopat
Bildirime tıkladığımda da böyle bi yazı çıkıyor
Ekran görüntüsü 2023-03-28 142429.png

Nasıl çözebilirim bu sorunu? Oyuna da bir süredir giremiyordum.

TZ01 harici sıcaklıklar normal. TZ01 dediği şey de dijital sıcaklık sensörü. Oyunu kapatın dediğim gibi açarken ve sonrasını gösterecek şekilde bir video atın kararmayı çok merak ediyorum.

Bilgisayardan çekmeyi denedim de olmuyor o yüzden telefondan deneyeceğim bir de.

TZ01 harici sıcaklıklar normal. TZ01 dediği şey de dijital sıcaklık sensörü. Oyunu kapatın dediğim gibi açarken ve sonrasını gösterecek şekilde bir video atın kararmayı çok merak ediyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada o bildirimdeki sorun çözüldü, daha gelmiyor. Ama oyun bu şekilde işte.

Son düzenleme:
Bilgisayardan çekmeyi denedim de olmuyor o yüzden telefondan deneyeceğim bir de

Birkaç yerde yazım kurallarına uymamışım da o yüzden kısıtlama gelmişti birkaç saatliğine o yüzden videoyu gönderemedim şu an gönderiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada o bildirimdeki sorun çözüldü, daha gelmiyor. Ama oyun bu şekilde işte.

Talihsizce olmuş :D İlk önce oyunun dosyalarının bulunduğu kısma gidip (başka bir yere kurmadıysanız varsayılanı C:\Riot Games\VALORANT\live şeklinde olacaktır) VALORANT.exe'ye sağ tık atıp "Tam ekran optimizasyonlarını devre dışı bırak" seçeneğini işaretler misiniz?

Sanırım az önceki durumdan bahsettiğiniz için yine kısıtlama yediniz. Dediğim şey olmazsa bilgisayarda Razer yazılımı varsa onları da silin.

Tam ekran optimizasyonlarını devre dışı bırak olmadıysa .exe'nin ayarlarına geri girip tikini kaldırın. Razer yazılımı da yoksa son çare kaldı. Valorant'ın açılmasını bekleyin, açılınca F11'e basın, ekran gelirse sonrasında oyun içi çözünürlüğünüzü tam ekran modunu vs. yeniden ayarlayın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı