Valorant Vanguard hatası

aspcet576

Femtopat
Daha fazla  
Laptopu yeni aldım 3 gün oldu sınav haftam bitti Valorant yüklüyeyim dedim hata aldım.

1673021425109.png

BIOS'tan Secure Boot'u açtım ama hâlâ aynı.
Diğer hatayı anlamadım.

BIOS'ta restore factory key deyip tekrar deneyin. Ayrıca arka planda Vanguard varsa kapatın. Ayrıca Görev Yöneticisi'nden başlatma kısmından da devre dışı bırakın Vanguard'ı.

BIOS'ta restore factory key deyip tekrar deneyin. Ayrıca arka planda Vanguard varsa kapatın. Ayrıca Görev Yöneticisi'nden başlatma kısmından da devre dışı bırakın Vanguard'ı.

Restore factory yapmıştım zaten ama olmadı tekrar yaptım yine olmadı Vanguard'ı kapatacaksam oyuna nasıl gireceğim tam anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Restore factory yapmıştım zaten ama olmadı tekrar yaptım yine olmadı Vanguard'ı kapatacaksam oyuna nasıl gireceğim tam anlamadım.
Başlatma kısmından kapatabilirsiniz. Bende de öyle. Böylelikle cihaz oyuna gireceğiniz zaman Vanguard'ı başlatıyor. Birde böyle deneyin. Sorun teşkil etmez.

Hocam bence sorun Vanguard kaynaklı. Forumda bu şekillerde çözebilmiştik sorunları, benzer bir hata ben de almıştım böyle düzeldi. Silip yüklemek daha iyi olabilir.
Hocam destek açtım armory create i silmemi istediler laptopun herşeyi ordan yönetiliyor bu kadar saçma bir şey yok 2 sorun bundan kaynaklıymış tpm ve secureboot açık lduğunu teyit etmemi istediler birinci sorunda bundan mış gönderdim açık olduğunu windows arayüzünden
2 sorun çözülür ama armory creati sileceğimi düşünmüyorum bu uygluma çok sorun çıkarıyorumuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı