Valorant Vanguard hatası

KadirOzturk

Centipat
Daha fazla  
Merhaba 1 hafta önce bir hatayla karşılaştım ve hala devam etmekte, arkadaşlarımla Valorant oynamak için bilgisayarı açtım fakat oyunu başlattığımda monitörüm kilitlendi ve bilgisayar kendini yeniden başlattı. 1 2 şey yaptım biraz araştırdım ve hatayla karşılaştığım gece pek bir şey değiştirmediğim halde düzeldi. 1 gün boyunca bir şey olmadı günün sonunda yine aynı hatayı almaya başladım. Valorant dışında CS:GO, Rocket League, Minecraft, Fall Guys, gibi oyunlara girdim sıkıntısız bir şekilde oynadım bugün yine bir şey yapmadım fakat Valorant açıldı spike rush gireyim dedim aradan 20 saniye geçtikten sonra monitörüm yine kilitlendi ve bilgisayarım kendini yeniden başlattı. Sonrasında bir şey fark ettim normalde sistem tepsisinde Valorant Vanguard olması gerekirken olmadıgını fark ettim arkadaşıma sordum sende Vanguard gözüküyor mu diye kendisi evet dedi normalde bende gözüküyordu 1 hafta önceye kadar bilgisayarımı açtığımda otomatik Vanguard kendiliğinden açılıyordu fakat bu hafta açılmadığı gibi oyunum sürekli çökmeye başladı. Ticket attım ama yine de yaptığım şeyleri yapmamı istediler yine olmadı bu hatayla karşılaşan ve çözümünü bilen varsa yazabilir mi?

AREv2Yy.jpeg

Resim bana ait degil fakat aynısı bende oluyor ve sadece Valorant'ta oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant'a gelen son güncellemeden sonra oyun gerçekten kullanıcılara zor günler yaşatmaya başladı, şu adımları izleyin Windows + R Tuşlarına basın ardından %localappdata% yazın açılan klasörde VALORANT dosyasını bulun ardından Saved > Config ve karşınıza rastgele harfler(idler) çıkacak hepsine tek tek girip Windows > GameUserSettings.ini dosyasını açın ardından şunu yoksa ekleyin FullscreenMode=1 yüksek ihtimalle düzelecektir.

Eğer sorun düzelmez ise buradayım dostum.

Yeni konular

Geri
Yukarı