Valorant ve CS2 için kulaklık önerisi

Bütçe
750-1000

Gfb57

Femtopat
Ses kasmak ve oyun içi iletişim için şu anda seçtiğim 2 kulaklık var başka kulaklıklara da bakabilirim. Şimdiden teşekkürler...

Gamepower Medusa.
JBL Quantum 100.

Gamepower kesinlikle alma.
Bunu öneririm.

Bununla diğerlerinin farkı nedir hocam biraz açar mısınız?

Ve başka kulaklık önerebilir misin?

Bununla diğerlerinin farkı nedir hocam biraz açar mısınız?
Gamepower kötü marka ayrıca Medusa'yı kendim de kullandım inanılmaz ağır bir kulaklık ve 1 sene olmadan pedleri soyuldu. Jbl iyi markadır fakat bu bütçede alınabilecek en iyi kulaklık H2002d.
İncelemesine bakabilirsiniz.

Gamepower kötü marka ayrıca Medusa'yı kendim de kullandım inanılmaz ağır bir kulaklık ve 1 sene olmadan pedleri soyuldu. JBL iyi markadır fakat bu bütçede alınabilecek en iyi kulaklık H2002D.
İncelemesine bakabilirsiniz.

Eyvallah hocam daha fazla kulaklık önerebilir misiniz çeşit bol olsun kafama tam yatsın istiyorum.

Eyvallah hocam daha fazla kulaklık önerebilir misiniz çeşit bol olsun kafama tam yatsın istiyorum.
Hocam 2002d jak girişli onun yerine 2002p alabilirsiniz Usb'li versiyonu aynı kulaklığın ve rgb'si var. Anakartınızın ses kartı kötüyse diye dedim. Aynı fiyatta sayılırlar zaten.
Onun dışında benim önerebileceğim başka yok. Pişman olmazsınız bunu aldığınıza.

Hocam 2002d jak girişli onun yerine 2002p alabilirsiniz Usb'li versiyonu aynı kulaklığın ve rgb'si var. Anakartınızın ses kartı kötüyse diye dedim. Aynı fiyatta sayılırlar zaten.
H2002p kullanıyorum çok memnunum öneririm ama bir sorunu var kablosu kendi kendine dolanabiliyor bu da can sıkıcı olabilir

Hocam 2002D jak girişli onun yerine 2002p alabilirsiniz USB'li versiyonu aynı kulaklığın ve RGB'si var. Anakartınızın ses kartı kötüyse diye dedim. Aynı fiyatta sayılırlar zaten.

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim yardımlarını için H200p alacağım iyi günler.

H2002p kullanıyorum çok memnunum öneririm ama bir sorunu var kablosu kendi kendine dolanabiliyor bu da can sıkıcı olabilir.

O pek sorun olmaz benim için.

Yeni konular

Geri
Yukarı