Valorant ve LoL critical error hatası

İşletim sistemi
Windows 10

scriptone

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar ,direkt konuya gireyim, hata başlıktaki hata. Yalnız sadece bunla kalmayıp bazen hiçbir hata vermeden attığıda oluyor. Bazen de özellikle LoL'de reconnect ekran yazısı geliyor direk Valorant'ta bu durum yok. Sonuç olarak 2 sindede benzer hatayı veriyor. Bunların haricinde Single oyunların hiçbirinde böyle sorunlar yaşamıyorum diyebilirim. Klasik çözümler olan Windows güvenlik duvarı kapa, antivirüs kapa, yönetici olarak çalıştır, uyumluluğu Windows 7 yap gibi geçici çözümlerin hiçbiride işe yaramıyor. Hangi crash dosyalarını istediğinizi söyleyebilirseniz hemen yollarım. Günlük bir hata olmadığınıda ayrıca belirtmek isterim LoL de 1 yıldır oluyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Sistem: 1660 Ti-Ryzen5.3600-MSI B450MPRO M.2, işlemci soğutucusu CM sıvı soğutma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorununu Riot'a bilet göndererek çözebilirsin. Riot Türkiye Destek Ekibi cidden çok ilgili. Ama bende bir ara yaşadım. Ekran kartı sürücünü güncellemeyi dene. Olmazsa LoL'ün kurulu olduğu yerde boş alan açmaya çalış. O da olmazsa LoL'ü sil ve yeniden yükle. Ama garanti çözüm için Riot'a bilet yollayabiirsin. Maksimum 1 gün içinde cevap alırsın.

Sorununu Riot'a bilet göndererek çözebilirsin. Riot Türkiye destek ekibi cidden çok ilgili. Ama bende bir ara yaşadım. Ekran kartı sürücünü güncellemeyi dene. Olmazsa LoL'ün kurulu olduğu yerde boş alan açmaya çalış. O da olmazsa LoL'ü sil ve yeniden yükle. Ama garanti çözüm için Riot'a bilet yollayabiirsin. Maksimum 1 gün içinde cevap alırsın.

Bir ticketta durumu belirttim. İnternetten kaynaklanabileceğini söylediler. Birden fazla test yapmamı istediler, belli başlı programlarla. İlk başta her ne kadar mantıklı gelsede 2 farklı internette daha denememe rağmen bir şey değişmedi. Ekran kartım güncel. Silip yüklemeyi daha önce denedim...

RAM durumun nedir? Kaç GB ve oyunda ne kadar kullanıyor? Aynı sorunu yaşıyordum önceden eski bilgisayarda. İşlemciden dolayı veriyordu bende bu hatayı. 3 sebepten dolayı oluyormuş, Riot'a bilet atmıştım. Yetersiz işlemci , RAM veya dosya bozukluğu.

RAM durumun nedir? Kaç GB ve oyunda ne kadar kullanıyor? Aynı sorunu yaşıyordum önceden eski bilgisayarda. İşlemciden dolayı veriyordu bende bu hatayı. 3 sebepten dolayı oluyormuş, Riot'a bilet atmıştım. Yetersiz işlemci, RAM veya dosya bozukluğu.
3246b37f-7459-4b48-9b80-0610d2dfbe42.jpg
RAM'ler 2x8GB, oyun içerisin de kullanılan 4,9 GB gözüküyor.

Son düzenleme:
Ben de aynı sorunu yaşıyorum. İnternetteki klasik yöntemlerin hiçbiri çözüm olmadı. Halen dizüstü cihazımda açamıyorum lol ve valorantı.

Geri
Yukarı