LoL "critical error" hatası

İşletim sistemi
Windows 11

rhylla

Hectopat
RAM
16 gb
Ekran kartı
3060
İşlemci
12700h
Aram oynarken bugün 2 ayrı oyunda birer kez başıma geldi. Aşağıya hatayı bırakıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

2322.jpg

Az önce ben de aldım. Sanırım güncellemede oyunu bozdular yine.

Vanguard'la alakasını anlayamadım.

Bende yüklü bile değil.

Bildiğim kadarıyla Vanguard'la LoL birlikte çalışıyor. Diğer laptopumda sadece LoL kurulu olmasına karşın Vanguard aktifti. Ayrıca kapatınca LoL'e girerken sıkıntı yaşadım.
Çözüm olabileceğini düşünüyorum.

Bildiğim kadarıyla Vanguard'la LoL birlikte çalışıyor. Diğer laptopumda sadece LoL kurulu olmasına karşın Vanguard aktifti. Ayrıca kapatınca LoL'e girerken sıkıntı yaşadım.
Çözüm olabileceğini düşünüyorum.
Ama bende Vanguard bile yüklü değil. Yanlış düşünüyorsunuz bence.

Ama bende Vanguard bile yüklü değil. Yanlış düşünüyorsunuz bence.

Az evvel eski bilgisayarıma baktım tekrardan dediğim yanlışmış. Özür diliyorum hocam.
Hextech repair tool kullanarak hataları çözmeyi deneyebilirsiniz. Çözüm olabileceğini düşünüyorum.

Devam ediyor mu hocam hata vermeye ?
Hocam toplam iki kez hata verdi, bilmiyorum. Daha doğrusu biri hata değildi direkt oyunumu paket etti. Ekteki videoda gösterdim. Sihirdar Vadisinde sorun yok ama ARAM denemedim yine.
Az evvel eski bilgisayarıma baktım tekrardan dediğim yanlışmış. Özür diliyorum hocam.
Hextech repair tool kullanarak hataları çözmeyi deneyebilirsiniz. Çözüm olabileceğini düşünüyorum.
Şöyle diyeyim, Illaoi'yi kestim ekteki video oldu. Aşırı ilginç.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam toplam iki kez hata verdi, bilmiyorum. Daha doğrusu biri hata değildi direkt oyunumu paket etti. Ekteki videoda gösterdim. Sihirdar vadisinde sorun yok ama aram denemedim yine.

Şöyle diyeyim, ıllaoi'yi kestim ekteki video oldu. Aşırı ilginç.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güncelleme hatası herhalde hocam ben düştüğü sırada birkaç kişi daha düşmüştü. Aram oynuyordum bende.

Geri
Yukarı