Valorant VP nereden alınır?

Moltreach

Hectopat
2170 VP almayı düşünüyorum da ucuza nereden alınır tam olarak, parça parça da alabilirim etraftan fırsat falan var mı şu anlık?

Diğerlerini bilmiyorum ancak foxngame kullandım. Güvenilir ve Valorant'ın kendi VP alımına göre çok ucuz.

Vodafone yanımda uygulamasında değişik kodlar oluyor 50-15 şeklinde bu da 740 VP'yi 57 yerine 43'e alabiliyorsunuz bu şekilde daha mı pahalıya gelir bilmiyorum. Belki toplu alımda daha uygundur ama bildiğim en ucuz yöntem bu ayrıca Vodafone'lu olmaya gerek yok. Bu 15 TL indirimleri sıklıkla oluyor 3 defaya kadar kullanma hakkı veriyor genelde.

Üstteki arkadaşın dediği Trendyol satıcısı daha ucuza geliyor kartımda trendyola özel 150 üstü 30 cashbackim varmış.

Vodafone yanımda uygulamasında değişik kodlar oluyor 50-15 şeklinde bu da 740 VP'yi 57 yerine 43'e alabiliyorsunuz bu şekilde daha mı pahalıya gelir bilmiyorum. Belki toplu alımda daha uygundur ama bildiğim en ucuz yöntem bu ayrıca Vodafone'lu olmaya gerek yok. Bu 15 TL indirimleri sıklıkla oluyor 3 defaya kadar kullanma hakkı veriyor genelde.

Daha önceden öyle almıştım da şimdi göremedim mağazama da Işık Muhafızı Vandal gelmiş onun için alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı