Valorant vs CS:GO

Arkadaşlar bu konuyu hortlattığım için kızanlar olacak fakat en son açılmış konu 2020 zamanlarında. Şimdi Valorant daha gelişti ve sizin " CS:GO mu?" yoksa "Valorant mı?" tercihlerinizi merak ettim. Cevaplarınızı bekliyorum.

En iyisi CS:GO hem Valorant TF2'nin grafiklerine benziyor TF2 daha iyi ondan zaten CS:GO'mu Valorant'mı dersen CS:GO her türlü oyun o kadar gerçekçiki P90'ın üzerinde tozlar var.

CS:GO bir oyunun yapması gereken en önemli şeyi yapıyor. Multiplayer veya singleplayer bir oyunda fizik, atmosfer, vuruş hissi, sanat tasarımı vb. önemli şeylerden daha önemli olan tek bir şey var. CS:GO keyif veriyor beni eğlendiriyor bir oyunun yapması gereke en öneli şey bu, Valorant bana bunu veremiyor o yüzden CS:GO daha güzel BANA GÖRE.

CS:GO bir oyunun yapması gereken en önemli şeyi yapıyor. Multiplayer veya singleplayer bir oyunda fizik, atmosfer, vuruş hissi, sanat tasarımı vb. önemli şeylerden daha önemli olan tek bir şey var. CS:GO keyif veriyor beni eğlendiriyor bir oyunun yapması gereke en öneli şey bu, Valorant bana bunu veremiyor o yüzden CS:GO daha güzel BANA GÖRE.

Pazar sistemi de var ek olarak. Ve daha sorunsuz bir oyun deneyimi yaşatıyor. Valorant gibi her saniye hata alma şansınız pek olmuyor.

Geri
Yukarı