Çözüldü Valorant Windows belirtilen aygıta yola veya dosyaya erişemedi Hatası

• Konuyu başlatan CC76
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 12B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

CC76

Kilopat
Oyunu ilk başlarda sorunsuz bir şekilde oynuyordum. C'den D'ye geçirdiğim de bu sorun ile karşılaştım. Bir çok çözümü denedim ama olmadı. Silip tekrar 0'dan D'ye kurdum ama yine aynı sorunla karşılaştım. Bu sefer her yerden Riot Games dosyalarını kaldırıp, sıfırdan tekrar C'ye kurdum ama yine aynı sorunla karşılaşıyorum. Güvenlik, Denetim olaylarını falan hep denedim ama düzelmedi. Virüs programı kullanmıyorum. Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Çözüm
Allah aşkına biri yardım etsin.

Oyunu ilk başlarda sorunsuz bir şekilde oynuyordum. C'den D'ye geçirdiğim de bu sorun ile karşılaştım. Bir çok çözümü denedim ama olmadı. Silip tekrar 0'dan D'ye kurdum ama yine aynı sorunla karşılaştım. Bu sefer her yerden Riot Games dosyalarını kaldırıp, sıfırdan tekrar C'ye kurdum ama yine aynı sorunla karşılaşıyorum. Güvenlik, Denetim olaylarını falan hep denedim ama düzelmedi. Virüs programı kullanmıyorum. Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Hani System32'nin içinde DLL'ler falan var ya ondan kaynaklıdır e System32'de C'de.

Kral çözümünü bulabildin mi?

Reis anlamdım anlatır mısın?
Bende de aynı sorun var yardımıcı olur musunuz?

Oyuna girdiğiniz Launcher'e sağ tıklayıp özelliklere girin, Kısayol bölümünde Gelişmiş'e girip Yönetici olarak çalıştır'ı tikleyin. Bende böyle düzeldi, umarım sizde de düzelir.

Ben bu sorunu yaşıyorum çözümü var mı?

Çözümü bulan var mı?

Bum kardeşim abiniz süper deha muhteşem mükemmel amaizng beynimin bulduğu çözüm. Yani bende çalıştı bende C: Diskinden D: D diskine geçirdim sonra aynı problemler neyse şimdi kısa yola tıklıyorsunuz sonra göz at attan Valorant riotclient a giriceksiniz sonra riotclientserver.exe isminde bir dosya var onu seçin ardından oyunu başlattığınızda kurulum yapmanızı isteyecektir. Kur butonuna basıp oyunun kurulu olduğu klasörü seçiceksiniz ardından yükleme birden bitecek.

Geri
Yukarı