Valorant yağmacı skin alınmalı mı?

Gizli010

Centipat
Bayağıdır ejder skin bekliyorum hissiyatı vs. bayağı iyi ama mağazaya düşmüyor bugün yağmacı vandal düşmüş sizce alınır mı? Kullanan varsa lütfen fikrini belirtsin.

PustiPowerV2

Decapat
Makaleler
5
Yer
New Marais'de Buzul Vermaak 88 Elemanı Dövüyor.
Ben beğeniyorum ama bizim yorumlarımıza göre hareket etmen mantıksız. Bizim beğendiğimizi sen sevmeyebilirsin. Hatta bu konuların açılmasını mantıksız buluyorum. Zevkler ve renkler tartılşılmaz.

mil01lao

Picopat
Yer
Odasında
Bende asilde var yağmacıda yağmacı bir süre sonra içimi karattı diyebilirim asilde sıkmıştı ama yağmacının beyaz rengi gayet iyi. Ve aralarında VP farkı var ejder 2500VP ydi galiba.

Pethus

Centipat
Ben seviyorum. Atış hissi, bela sesi çok güzel bana göre.

akn16

Decipat
Makaleler
3
Yer
Turbox Patlayıcı LTD. ŞTİ.
Asil geldiğinden beri asil kullanıyorum. Bayağı bir sıkmıştı beni. Bir iki hafta önce yağmacı aldım, skin gerçekten güzel. Almanızı öneririm. Bazen asil, bazen yağmacı ile oynuyorum şimdi.

pcustası21a

Picopat
Asil geldiğinden beri asil kullanıyorum. Bayağı bir sıkmıştı beni. Bir iki hafta önce yağmacı aldım, skin gerçekten güzel. Almanızı öneririm. Bazen asil, bazen yağmacı ile oynuyorum şimdi.

Herkes öyle diyor bir gün yağmacı da sıkar bende yağmacı Op var ilk başta güzel geldi şimdi de sıktı yani normal bir şey :D

Mertrt_01

Picopat
Makaleler
1
Alınabilecek skinler: (vandal için)
-Yağmacı,
-Asil,
-Ejder,(mavi yapacak kadar geliştiremez iseniz kötü bence)
-Aristokrat da çok iyi olmasa da iyidir,

Bayağıdır ejder skin bekliyorum hissiyatı vs. bayağı iyi ama mağazaya düşmüyor bugün yağmacı vandal düşmüş sizce alınır mı? Kullanan varsa lütfen fikrini belirtsin.

Ufak bir hort ama yağmacı vandal diğer skinlere göre daha az sekiyor gibi gözüküyor şarjör efekti olsun ses efekti bitiriş efekti güzel bende de var ve spray atılacak skin ama ejder ben One tapçiyim diyen bir skin.

Yeni konular

Yukarı