Valorant yağmacı skin alınmalı mı?

Thapena

Hectopat
Bayağıdır ejder skin bekliyorum hissiyatı vs. bayağı iyi ama mağazaya düşmüyor bugün yağmacı vandal düşmüş sizce alınır mı? Kullanan varsa lütfen fikrini belirtsin.

Bende asilde var yağmacıda yağmacı bir süre sonra içimi karattı diyebilirim asilde sıkmıştı ama yağmacının beyaz rengi gayet iyi. Ve aralarında VP farkı var ejder 2500VP ydi galiba.

Asil geldiğinden beri asil kullanıyorum. Bayağı bir sıkmıştı beni. Bir iki hafta önce yağmacı aldım, skin gerçekten güzel. Almanızı öneririm. Bazen asil, bazen yağmacı ile oynuyorum şimdi.

Asil geldiğinden beri asil kullanıyorum. Bayağı bir sıkmıştı beni. Bir iki hafta önce yağmacı aldım, skin gerçekten güzel. Almanızı öneririm. Bazen asil, bazen yağmacı ile oynuyorum şimdi.

Herkes öyle diyor bir gün yağmacı da sıkar bende yağmacı Op var ilk başta güzel geldi şimdi de sıktı yani normal bir şey :D

Alınabilecek skinler: (vandal için)
-Yağmacı,
-Asil,
-Ejder,(mavi yapacak kadar geliştiremez iseniz kötü bence)
-Aristokrat da çok iyi olmasa da iyidir,

Bayağıdır ejder skin bekliyorum hissiyatı vs. bayağı iyi ama mağazaya düşmüyor bugün yağmacı vandal düşmüş sizce alınır mı? Kullanan varsa lütfen fikrini belirtsin.

Ufak bir hort ama yağmacı vandal diğer skinlere göre daha az sekiyor gibi gözüküyor şarjör efekti olsun ses efekti bitiriş efekti güzel bende de var ve spray atılacak skin ama ejder ben One tapçiyim diyen bir skin.

Yeni konular

Geri
Yukarı