Valorant yeni Battle Pass alınır mı?

qRowLing

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, şu ana kadar oyuna hiç para yatırmayan biriyim. Battle Pass alıp sonuna kadar bitirmek istiyorum. Yeni Pass bıçak dışında güzel gibi geldi sizce alınır mı?

Arkadaşlar, şu ana kadar oyuna hiç para yatırmayan biriyim. Battle Pass alıp sonuna kadar bitirmek istiyorum. Yeni Pass bıçak dışında güzel gibi geldi sizce alınır mı?

Hocam hiç skininiz yoksa değerlendirilebilir ama ileride hesaba skin dizdiğinizde ben neden bunu almışım diye pişman olacağınızı da bilin.

İmkanınız varsa Valoranttaki tüm battlepassleri alın hocam her türlü karşılığını(silah kaplaması alıyorsanız) çıkarıyorsunuz zaten.

Çok iyi bir Battle Pass, kesinlikle alınır sadece 120TL'ye bu kadar skin + 1 bıçak elde ediyorsunuz, kartlar, sticklerlar ve radyanit puanları da cabası. O parayla 1 tane vandal bile alamıyorsunuz normalde ama Battle Pass'de vandal dahi var. Battle Pass'taki Phantom da ayrı hoş, o bile mağazada Battle Pass parasında satılırdı eğer mağazaya gelseydi.

Hocam hiç skininiz yoksa değerlendirilebilir ama ileride hesaba skin dizdiğinizde ben neden bunu almışım diye pişman olacağınızı da bilin.

Yok hocam sadece Battle Pass alıyorum yani bir silaha 200 300 lira vermektense 120 lira verip 12 13 tane skin almak daha hoşuma gidiyor. Evet bıçak kötü ama vandalla Phantom çok hoşuma gitti.

Geri
Yukarı