Valorant Yeni gelen yamadan ötürü oyunu tam ekran yapınca oyun donuyor

İşletim sistemi
Windows 10

CHILLSOULFLY

Hectopat
Yer
Gallifrey
Daha fazla  
Bugün oyunu güncelledim. Oyuna girerken siyah ekran verdi ama oyundan ses geliyordu bende alt-enter yapıp pencere moduna aldım, ekran geldi. Tekrar tam ekran yapmaya çalışınca gene çöküyor gibi yaptı ama ekran gitti gene ses geldi. Ben oyunu pencerelide oynamak istemiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz?
Yukarıdaki yazının aynısını Riot'a ticket attım. Cevap olarak: Ekran kartını kurulamadığını ya da eksik kurulum yapıldığını tespit ettim. Bu durumda ekran kartını kaldırıp temiz bir şekilde yeniden kuralım. Cevabini aldım. Dediklerini yaptım ama sorun aynı. Aşağıda sorunun fotoğrafını attım.

1617793711315.png

1617793756076.png

Hayır hala düzelmedi. Tam ekran pencerelide çok zor oluyor ama bir şekilde fps arttırma yolu buldum çözünürlük çok kötü ve karşımdaki adamı zor görüyorum ama diğer türlü hiç oynanmıyor. Böyle 60fps alabiliyorum fakat neden bu kadar uzun sürdü fixlemeleri hiç bir fikrim yok. :v
Bendede aynı durum var riot a ticket attım birkaç dosya istediler onları attım bekliyorum cevap gelirse yazarım bence mecbur pencereli tam ekran oynuyorum 30 40 fps falan.

Grafik kartınız bozulmuş olabilir.Yapmanız gereken oyunda tam ekran yerine pencereli tam ekran moduna getirmek.Dikkat pencereli ekran değil,pencereli tam ekran moduna alın.Böylece sorun çözülür. Sonra kendiliğinden düzelir diye biliyorum. :)

Son düzenleme:
Grafik kartınız bozulmuş olabilir.Yapmanız gereken oyunda tam ekran yerine pencereli tam ekran moduna getirmek.Dikkat pencereli ekran değil,pencereli tam ekran moduna alın.Böylece sorun çözülür. Sonra kendiliğinden düzelir diye biliyorum. :)
Bende ilk basta ekran kartinda sikinti var sandim ama sorunun bitek bende olmadigini farkettim ve bu sorunu yasayanlarin entegre grafik birimi intel hd 3000 oldugunu gordum (benim ki de) ama oyun hd 3000i kullanmiyor, nvidiayi kullaniyor. Garip bi durum vallahi. :) Umarim en kisa zamanda cozulur.

Bende ilk basta ekran kartinda sikinti var sandim ama sorunun bitek bende olmadigini farkettim ve bu sorunu yasayanlarin entegre grafik birimi intel hd 3000 oldugunu gordum (benim ki de) ama oyun hd 3000i kullanmiyor, nvidiayi kullaniyor. Garip bi durum vallahi. :) Umarim en kisa zamanda cozulur.
Dediğim şeyi yaptınız mı peki?

Evet oyun zaten tam ekran pencerelideydi yaklasik 1.5-2 aydir.
O zaman dediğim gibi güncellemeden ötürü grafik kartınız geçici bozulmuş olabilir.Kendiliğinden geçebilir sonra.
Geçene kadar pencereli tam ekranda oynayın.Geçtikten sonra tam ekranda kullanın.
O zaman dediğim gibi güncellemeden ötürü grafik kartınız geçici bozulmuş olabilir.Kendiliğinden geçebilir sonra.

Geçene kadar pencereli tam ekranda oynayın.Geçtikten sonra tam ekranda kullanın.
Umarım bahsettiğiniz mod normal pencereli mod değildir.

Umarım bahsettiğiniz mod normal pencereli mod deği
Normal pencereli mod değil. Pencereli tam ekran.
1621954707815.png

Yeni konular

Geri
Yukarı