Valorant yerine Rainbow Six: Siege oynanır mı?

efezxs

Decapat
Arkadaşlar, Valorant'ı sildim çünkü öfke problemlerim ve öz güven problemlerim vardı. Tekrar indirmek istemiyorum. Onun yerine Rainbow Six'e başlayacağım (orijinal olarak satın alıp). Rainbow Six, Valorant kadar kötü bir kitleye sahip değilse oynamayı düşünüyorum. Valorant'ta sırf sesimden dolayı bile aşağılayan insanlar vardı ve ben de kafamı buna çok takıyordum. Sizce doğru bir hamle mi yaptım? Valorant'ın yerini R6 bastırabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, Valorant'ı sildim çünkü öfke problemlerim ve öz güven problemlerim vardı. Tekrar indirmek istemiyorum. Onun yerine Rainbow Six'e başlayacağım (orijinal olarak satın alıp). Rainbow Six, Valorant kadar kötü bir kitleye sahip değilse oynamayı düşünüyorum. Valorant'ta sırf sesimden dolayı bile aşağılayan insanlar vardı ve ben de kafamı buna çok takıyordum. Sizce doğru bir hamle mi yaptım? Valorant'ın yerini R6 bastırabilir mi?

Kitlesi kötü değil ama bazin toksik gelirse kaos çıkıyor takımda herkes birbirine sıkıyor adamlar 3 arkadaş oluyor sırayla öldürüyor falan.

Kitlesi kötü değil ama bazin toksik gelirse kaos çıkıyor takımda herkes birbirine sıkıyor adamlar 3 arkadaş oluyor sırayla öldürüyor falan.

Bir de oyunda çoğu kişi hakim artık çoğu şeye onlara yetişmek biraz zor olabiliyor çok fazla map ve taktik bilgisi lazım.

Bir de oyunda çoğu kişi hakim artık çoğu şeye onlara yetişmek biraz zor olabiliyor çok fazla map ve taktik bilgisi lazım.
R6 Valorantda ki gibi herkesin iyi olduğu bir oyun değilse oynanır bence. Az önce satın aldım indiriyorum şimdi. Çok heyecanlıyım umarım valorant çöplüğünden beni alıverir.

Valorant'ın yerini fazlasıyla bastırır. R6'ya alışması zor ama alıştıktan sonra Valorant'a göre çok daha fazla keyif alacağını düşünüyorum.

R6 Valorant'ta ki gibi herkesin iyi olduğu bir oyun değilse oynanır bence. Az önce satın aldım indiriyorum şimdi. Çok heyecanlıyım umarım Valorant çöplüğünden beni alıverir.

İlk başlarda biraz öyle ama alışıyosun zamanla mapleri öğrenmek gerekiyor sadece.

Hocam ikisi de kaliteli oyun ama bana sorarsan Valorant uzun bir zaman oynadığım için belki öyledir ama Rainbow Six: Siege'de iyi oyun kendi kararına kalmış ama valorantaki hillelerdende eğer zevk almıyorsan Rainbow Six: Siege oynayabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı