Valorant yükleme süresi 1 günden fazla diyor

hakangu

Picopat
Yer
Konya
Valorant yüklemesini başlatmıştım 737 MB'a kadar çok iyi ilerledi ve 1,5 saat kaldı diyordu. Ancak yarım saattir 737'de durdu. Süreye de 1 günden fazla diyor. Ne yapmalıyım?

IMG_20210708_183435.jpg

Evden biri interneti içiyor sanırım.
Şaka maka interneti şu an başkası kullanıyor büyük ihtimalle ya da görev yöneticisine gir. Oradan ağa gel ve Valorant dışında hangi uygulama kullanıyorsa kapat.

Valorant yüklemesini başlatmıştım 737 MB'a kadar çok iyi ilerledi ve 1,5 saat kaldı diyordu. Ancak yarım saattir 737'de durdu. Süreye de 1 günden fazla diyor. Ne yapmalıyım?

Eki Görüntüle 1100672

Büyük ihtimalle internetinde bir sorun var, küçük ihtimalle de Valorant'ın kendisinde sorun var. Bana da anlık diyordu 1 yıldan fazla diye ama sonrasında düzeliyordu.

Niyeyse Valorant indirirken hep böyle. Asla internetin tam performansını da alamıyorum. Bir kapatıp baştan başlatın derim.

Eki Görüntüle 1100672

Kanka sen ona inanma ya ondan bir şey olmaz bende de diyor ama 10dk sürüyor.

Eki Görüntüle 1100672

737 MB te kalma sebebi ise donuyor bende de oldu Riot'u kapat aç.

Geri
Yukarı