Çözüldü Valorant yüksek FPS'de akıcı değil

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Herixa

Hectopat
Merhaba, 200-300 arası bir FPS alıyorum ancak oyunum akıcı değil. Başka konulara baktım ancak onlarda aradıkları cevabı alamamış, V-Sync açınca oynayamıyorum ve onda da akıcı değil. Yardım edebilir misiniz?

Rx580 sistemde Ben de 200 FPS alıyordum ama oyun akıcı değil Cs gibi , ne yaptıysam düzelmedi açıp kapamadığım ayar kalmadı kaç kere yükledim sildim . Valorantın problemi , gerçekten iyi bir oyun değil bıraktım zaten oynamıyorum aylardır.

Anlamadın herhalde? Diyorum ki, 75 Hz'de akıcılık yok, hiçbir oyunda olmuyor bu. Valorant'da sıkıntı var ve bunu çoğu insan yaşıyor. Çözüm arıyorum.

Ne bilmesi ya, neyi biliyorum ben? 75 Hz'de 1000 FPS alınca ne olacağını mı? Evet, biliyorum da ne alaka ne alaka? Ben onu mu soruyorum?

Ticket atmayı denedin mi? Oyunun yapımcısı biz değiliz herkes yardımcı olmaya çalışıyor agresif konuşmaya gerek yok.
Tam ekrana alıp dene.

Oyunun yapımcısı biz değiliz herkes yardımcı olmaya çalışıyor agresif konuşmaya gerek yok.
Arkadaş, ''Biliyorsan neden foruma soruyorsun.'' dedi, ona söyledim. Sanırım moderatörler mesajını silmiş. Siz yanlış anladınız. Böyle durumda bu şekilde cevap vermek en doğrusu. Arkadaş benim daha ne dediğimi anlamamıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı