Valorant yüksek ping sorunu

umut190560

Hectopat
Daha fazla  
İnternetim Türk Telekom, sözde 12Mb/s. Aldığım maksimum hız 8-9 ve Valorant'ta sürekli ama sürekli ping çıkıyor, ne yapmam lazım? Türk Telekom'u arıyorum normal diyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende aynı hızdaki TT interneti kullanıyorum. Çözüm sunmuyorlar. Suçu az hızda paket kullandığın için sana bile bulabilirler. Bende ADSL altyapıdan başka tercihim yok adamlar bana düşük hızda internet almayın dediler. :D

İnternetim Türk Telekom, sözde 12Mb/s. Aldığım maksimum hız 8-9 ve Valorant'ta sürekli ama sürekli ping çıkıyor, ne yapmam lazım? Türk Telekom'u arıyorum normal diyorlar.
VPN kullanın açıkçası bundan daha kolay bir yöntem kesinlikle yok. Cloudflare VPN'i kullanın.
Kablosuz bağlantınızın gecikmesini bir görelim:
Windows ve R tuşuna aynı anda basınız. "cmd" yazın açılan ekrana ve enter'layın. Gelen siyah ekrana "ping -t 192.168.1.1" yazın. 5 saniye kadar sonra CTRL ve C tuşuna aynı anda basın. Sonuçları bizimle paylaşın.

VPN kullanın açıkçası bundan daha kolay bir yöntem kesinlikle yok. Cloudflare VPN'i kullanın.
Kablosuz bağlantınızın gecikmesini bir görelim:
Windows ve R tuşuna aynı anda basınız. "cmd" yazın açılan ekrana ve enter'layın. Gelen siyah ekrana "ping -t 192.168.1.1" yazın. 5 saniye kadar sonra CTRL ve C tuşuna aynı anda basın. Sonuçları bizimle paylaşın.
Buyrun

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    14,7 KB · Görüntüleme: 70

Geri
Yukarı