Valorant yüksek ping

İşletim sistemi
Windows 10

smyy3

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, Valorant'ta pingim 22 gösteriyor fakat ikidebir oyunum takılıyor, geri atıyor sıksık pingim 22'den branda 500-1100 oluyor sonra tekrar 22ye düşüyor ama 3 saniye sonra tekrardan 1100 ping bu böyle döngüye giriyor. Ve oyunu hiçbir şekilde oynayamıyor kontantre olamıyorum. Hız testini paylaşacağım. İnternettim gayet iyi fakat gel görki Valorant'ta pingden dolayı oynayamıyorum. YouTube'da birçok video inceledim. Yorumlarda yarayan arkadaşlar olmuş ama bana yaramadı, aksine varsayılan ayarlarım daha uygun videodakileri yapınca direkt 1000 sabit. Yardımınızı bekliyorum...

Dosya Ekleri

• InkedScreenshot_1_LI.jpg
    InkedScreenshot_1_LI.jpg
    26,7 KB · Görüntüleme: 99
netspeed kullanıyorum dediğiniz testleri nasıl yapabilirim
Netspeed - Limitsiz Mutluluk buradan yapıyorsun
net speed kullanan adama türk telekom testi mi yaptıracaksın? 😆

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    13,4 KB · Görüntüleme: 41
Selamlar, Valorant'ta pingim 22 gösteriyor fakat ikidebir oyunum takılıyor, geri atıyor sıksık pingim 22'den branda 500-1100 oluyor sonra tekrar 22ye düşüyor ama 3 saniye sonra tekrardan 1100 ping bu böyle döngüye giriyor. Ve oyunu hiçbir şekilde oynayamıyor kontantre olamıyorum. Hız testini paylaşacağım. İnternettim gayet iyi fakat gel görki Valorant'ta pingden dolayı oynayamıyorum. YouTube'da birçok video inceledim. Yorumlarda yarayan arkadaşlar olmuş ama bana yaramadı, aksine varsayılan ayarlarım daha uygun videodakileri yapınca direkt 1000 sabit. Yardımınızı bekliyorum...
Başka bir oyunda deneyin.

Ekran Alıntısı2.PNG

Ekran Alıntısı3.PNG

Jitter'in düşük olması gerekiyor 0 falan olması lazım ama en düşük 1 görüyorum 1'in üstüne her çıkışında sorun yaratıyor net 1,2 1, 5 2 2,5 falan yerinizde olsam herhangi bir elektrikçiden Ethernet kablosu alıp kablo çekerim modemden.

Kesinlikle Ethernet'in sorunu çözecektir diyemem ancak belirli bir oranda düşüreceğinden şüphem yok. Bu konular hakkında pek bir bilgim yok ancak ms farkını örnekleyebilirim :)

Kablolu: 40-50ms arasıydı ancak 300 ila 1100ms'e çıktığı zamanlar oluyordu.
Kablosuz: Stabil 23ms arada 50ms'e çıkıyor (1-2 saniyelik)
Biraz geç görüyorum ancak burada yanlış yazmışım.
Kablolu ile kablosuz tam tersi.
Kabloluda stabil 23 ms, kablosuzda 40-50 ms alıyordum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı