Valorant yüksek ping

İşletim sistemi
Windows 10

smyy3

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, Valorant'ta pingim 22 gösteriyor fakat ikidebir oyunum takılıyor, geri atıyor sıksık pingim 22'den branda 500-1100 oluyor sonra tekrar 22ye düşüyor ama 3 saniye sonra tekrardan 1100 ping bu böyle döngüye giriyor. Ve oyunu hiçbir şekilde oynayamıyor kontantre olamıyorum. Hız testini paylaşacağım. İnternettim gayet iyi fakat gel görki Valorant'ta pingden dolayı oynayamıyorum. YouTube'da birçok video inceledim. Yorumlarda yarayan arkadaşlar olmuş ama bana yaramadı, aksine varsayılan ayarlarım daha uygun videodakileri yapınca direkt 1000 sabit. Yardımınızı bekliyorum...

Dosya Ekleri

• InkedScreenshot_1_LI.jpg
    InkedScreenshot_1_LI.jpg
    26,7 KB · Görüntüleme: 100
Modem kutusundan çıkan ethernet kablosunun bir ucunu modeme bir ucunu bilgisayarınıza takın. Daha iyi ping değerleri alırsınız, benim arkadaşım ethernetsiz 100-200 ping alıyordu şimdi 12-15 ping oynuyor.

Modem kutusundan çıkan ethernet kablosunun bir ucunu modeme bir ucunu bilgisayarınıza takın. Daha iyi ping değerleri alırsınız, benim arkadaşım ethernetsiz 100-200 ping alıyordu şimdi 12-15 ping oynuyor.
modem odama biraz uzak kablo çekmek için duvarlar elverişlideğil yani bu mümkün değil. Hız testinde belirttildiği gibi 6 ping gösteriyor hızlarım geyet uygun fakat oyunda 22 alıyorken biranda 1100 ping olması bence başka birşeyden kaynaklı

Modem odama biraz uzak kablo çekmek için duvarlar elverişlideğil yani bu mümkün değil. Hız testinde belirttildiği gibi 6 ping gösteriyor hızlarım gayet uygun fakat oyunda 22 alıyorken branda 1100 ping olması bence başka birşeyden kaynaklı.

Dostum sana sorun yaratan şey ping download upload değil jitter hangi ISS kullanıyorsun bilmiyorum ama TTNET hız testini yapıp bana jitter bilgini verirsen iyi olur.
Kablolu bağlanıyorsun değil mi?

Üstteki mesajda kullanmadığı belirtmiş?

Geri
Yukarı