Çözüldü Valorant yüzünden KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bende oyna tuşu gelmiyor. Sistemi yeniden başlatmamı istiyor fare hareket ettiği gibi mavi ekran geliyor. Artık bir çözüm gelmesi lazım 3 gün oldu.
Tekrar başlat kısmındayken sadece altf4 yaparak sistemi yeniden başlatın sonra klavye kullanarak oyunu açıp giriş yapabilirsiniz ama mouse hareketi olduğu zaman tekrar gidiyor

Benim sorunum HDD ile ilgili çok yüksek ihtimalle. Fakat SSD’si olan ve bu hataları alan varsa bilmiyorum . Son Windows güncellemesinden sonra PC 30 dk anca açılıyordu format attım artık 10dk açılıyor fakat hala inanılmaz yavaş önümüzdeki hafta SSD alacağım. Umarım o zamana tüm sorunlar hallolur

Benim sorunum HDD ile ilgili çok yüksek ihtimalle. Fakat SSD'si olan ve bu hataları alan varsa bilmiyorum. Son Windows güncellemesinden sonra PC 30 dk anca açılıyordu format attım artık 10dk açılıyor fakat hala inanılmaz yavaş önümüzdeki hafta SSD alacağım. Umarım o zamana tüm sorunlar hallolur

Merak etme sorun ikisinde de değil. Ben sorunu ilk yaşadığımda oyunum da sistemim de SSD de kuruluydu. Sonra formatladım ve yanlışlıkla HDD'ye kurdum sistemi de oyunu da. Her türlü alıyorum mavi ekranı fakat sistem gerçekten yavaşladı. Tekrar format atmaya da aşırı üşeniyorum.

Merak etme sorun ikisinde de değil. Ben sorunu ilk yaşadığımda oyunum da sistemim de SSD de kuruluydu. Sonra formatladım ve yanlışlıkla HDD'ye kurdum sistemi de oyunu da. Her türlü alıyorum mavi ekranı fakat sistem gerçekten yavaşladı. Tekrar format atmaya da aşırı üşeniyorum.
Bazı arkadaşlar 775 Pinde oluyor bu sorun demiş ama başka kişilerde yaşıyor. 2 çekirdek diyen falan da olmuş fakat benim işlemcim Q9300, 4 çekirdek.

Az önce bir daha denedim, ilk bi bekletti heyecanlandım sonra zaank diye mavi ekran yedim :D.
Ya normalde böyle günde 7-8 saat oynamam oyunu. Anca 1-2 saat. Ligim bile yok fakat bir sorun olunca kafama takılıyor ve çözülmeden rahatlayamıyorum. Çözülse o kadar rahatlayacağım ki.
Bazı arkadaşlar 775 Pinde oluyor bu sorun demiş ama başka kişilerde yaşıyor. 2 çekirdek diyen falan da olmuş fakat benim işlemcim Q9300, 4 çekirdek.
Öyle demeleri normal. Benim arkadaşlarımın hepsinin modern sistemleri var hiçbiri yaşamıyor bir sorun.

Ya normalde böyle günde 7-8 saat oynamam oyunu. Anca 1-2 saat. Ligim bile yok fakat bir sorun olunca kafama takılıyor ve çözülmeden rahatlayamıyorum. Çözülse o kadar rahatlayacağım ki.
Ben tatil de çok oynuyordum işte, şu an oynayacak oyunum yok. Valorant'da takılıyordum sabah akşam onu da riot bozunca sıkıntıdan patlıyorum. Umarım bir an önce çözerler rahatlarız.

Yeni konular

Geri
Yukarı