Çözüldü Valorant yüzünden KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Evet arkadaşlar gözünüz aydın şu an kullandığınız fareleri aökün evde ne kadar eski fare varsa takım deneme yapın ve sonucu görün klavye ile de açmayı deneyebilirsiniz.

Evet arkadaşlar gözünüz aydın şu an kullandığınız fareleri aökün evde ne kadar eski fare varsa takım deneme yapın ve sonucu görün klavye ile de açmayı deneyebilirsiniz.
Noldu ki? Dediğinizi anlamadım.
Aboo, mouse'yi çıkardım oyuna klavyeyle tıkladım, hesabı girdim 5dk bekledim mavi ekran yemedi. Sonra mouse'yi taktığım gibi mavi ekran yedim. Başka bir sorun ise "bu oyunu oynayabilmen için sistemini yeniden başlatman gerekiyor" diyor ama başlattığımda bir şey değişmedi.

Son düzenleme:
Noldu ki? Dediğinizi anlamadım.

Aboo, Mouse'yi çıkardım oyuna klavyeyle tıkladım, hesabı girdim 5dk bekledim mavi ekran yemedi. Sonra Mouse'yi taktığım gibi mavi ekran yedim. Başka bir sorun ise "bu oyunu oynayabilmen için sistemini yeniden başlatman gerekiyor" diyor ama başlattığımda bir şey değişmedi.

Bende hiç oyna tuşu gelmiyor. Dediğin gibi ya sürekli yeniden başlatmamı istiyor ya da bu oyunun benim işletim sistemime çıkmadığını söylüyor. Çok sinir bozucu bir durum.

Geri
Yukarı