Çözüldü Valorant yüzünden KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Arkadaşlar bence bu hatayı alanların ortak bir özelliği olması lazım örneğin herkes sistemini ve işletim sistemi/sürümünü yazarsa belki kendi başımıza bir çözüm bulabiliriz.

i5 8250u.
Radeon 530.
8 GB Samsung RAM.
1TB HDD.
Kablosuz mouse.

Windows 10 son sürüm (21h2 olabilir)

Arkadaşlar bence bu hatayı alanların ortak bir özelliği olması lazım örneğin herkes sistemini ve işletim sistemi/sürümünü yazarsa belki kendi başımıza bir çözüm bulabiliriz.

i5 8250u.
Radeon 530.
8 GB Samsung RAM.
1TB HDD.
Kablosuz mouse.
Katılıyorum. Muhtemelen bu konudaki çoğu kişinin 775 pin işlemcisi çıkacak. Sen bu sistemle mavi ekran veya herhangi bir hata alıyor musun?

Core 2 Quad Q9300
GT 1030
4 GB Kingston RAM
320 GB HDD
Gamepower Bane Mouse

Katılıyorum. Muhtemelen bu konudaki çoğu kişinin 775 pin işlemcisi çıkacak. Sen bu sistemle mavi ekran veya herhangi bir hata alıyor musun?

Core 2 Quad Q9300.
GT 1030.
4 GB Kingston RAM.
320 GB HDD.
Gamepower bane mouse.

Ben bu hatayı almıyorum fakat SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION, SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED, VIDEO_DXGKRNL_FATAL_ERROR ve CRITICAL_PROCESS_DIED hatalarını sıklıkla aldım. Oyun oynarken bir anda kapandı sonra da açılmadı ya mavi ekran verdi ya da oyna butonu griydi. Sildim yükledim olmadı, format attım olmadı, sonra bu konuyu gördüm sorunun genel olduğunu öğrenince üzerine daha da uğraşmadım. Bozarız falan hiç gerek yok illaki düzeltecekler.

Ben bu hatayı almıyorum fakat SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION, SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED, VIDEO_DXGKRNL_FATAL_ERROR ve CRITICAL_PROCESS_DIED hatalarını sıklıkla aldım. Oyun oynarken bir anda kapandı sonra da açılmadı ya mavi ekran verdi ya da oyna butonu griydi. Sildim yükledim olmadı, format attım olmadı, sonra bu konuyu gördüm sorunun genel olduğunu öğrenince üzerine daha da uğraşmadım. Bozarız falan hiç gerek yok illaki düzeltecekler.
Hocam oyuna güncelleme geldi, ayrıca 1903V1 sürümüne geçtim. Şimdi oyun yükleniyor. Hata alıyor musun dener misin bi?

i5 8250u.
Radeon 530.
8 GB Samsung RAM.
1TB HDD.
Kablosuz mouse.

Windows 10 son sürüm (21h2 olabilir)

Q6600.
HD 5570.
4 GB DDR3 1333 MHz.
500 GB HDD.
Kablolu mouse ve klavye.
Windows 10 Pro sürümü ( 20H2)