Çözüldü Valorant yüzünden KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Mavi ekran hatası hakkında bilgilendirme
Anakartlarınız 775 pin ve işlemciniz Duo veya Quad serisi olduğundan dolayı Vanguard uyumsuzluk çıkıyor. Dikkat ettiyseniz diğer 1155 pin ve üstü anakartlara sahip arkadaşlarınızda sorunlar yoktur. Yani Riot'un çözmesini bekleyeceğiz. Riot çözemezse tek çare anakart+işlemciyi değişmek olacaktır.
Kendimce böyle bir yazı hazırladım hata alanlara ve riota vs atın.

yeni gelişen bir oyunda böyle hatalar çıkması gayet normal fakat 2 günde düzeltilebilecek şey şu an 8. gününde. yüzlerce kişinin pass i gitti ki bu da ben ve diğerlerinde oyuna karşı bir soğukluk yaratıyor. eskisi gibi cs oynadığım günlere geri döndüm. iyi mi oldu? evet özlemişim doğrusu.

Yeni gelişen bir oyunda böyle hatalar çıkması gayet normal fakat 2 günde düzeltilebilecek şey şu an 8. gününde. Yüzlerce kişinin Pass'i gitti ki bu da ben ve diğerlerinde oyuna karşı bir soğukluk yaratıyor. Eskisi gibi CS oynadığım günlere geri döndüm. İyi mi oldu? Evet özlemişim doğrusu.

Hayır yani benim anlamadığım şey sabah bir patch geldi hataları düzelmediyseniz ne yaptınız? Yoru desen hala kullanım dışı.
Oyuna girip oynadın yani?

Özel oyuna girdim, sonra DM girdim ceza yemiyeyim diye.

Geri
Yukarı