Çözüldü Valorant yüzünden KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Mavi ekran hatası hakkında bilgilendirme
Anakartlarınız 775 pin ve işlemciniz Duo veya Quad serisi olduğundan dolayı Vanguard uyumsuzluk çıkıyor. Dikkat ettiyseniz diğer 1155 pin ve üstü anakartlara sahip arkadaşlarınızda sorunlar yoktur. Yani Riot'un çözmesini bekleyeceğiz. Riot çözemezse tek çare anakart+işlemciyi değişmek olacaktır.
Kendimce böyle bir yazı hazırladım hata alanlara ve riota vs atın.
775Pin anakartların ve işlemcilerin uyum sorununu riot çözmek zorunda. Anakart ve İşlemci fiyatları uçuk iken problemi yaşayan çoğu insan ne anakart alabilir ne de işlemci...

Valorant'ı açtığımda KMOD hatası alıyordum. Sonra LoL'de de almaya başladım. Vanguard'ı sildim. LoL'e girebiliyorum ama Valorant'a Vanguard'sız girilmediği için giremiyorum. Bu KMOD hatasının bir çözümü var mı?

Valorant'a giriş yaptığım an mavi ekran yiyorum. 2 kere oldu, az önce ekran kartımı güncelledim yine aynısı oldu.

Sistemim: GT 1030, Q9300, 4 GB RAM, G41M-ES2l.

Minidump: ASDAS FAMANASh

Sorun fareden kaynaklı bilgisayar açıkken kabloyu çıkart ve sonra bilgisayı yeniden başlatıp oyuna girmeyi dene bu hatayı farende makra yazlımı varsa dene ben denedim oldu . Bu sorun 8 haziranda gelecek güncellemeyle düzelecek

Valorant'ı açtığımda KMOD hatası alıyordum. Sonra LoL'de de almaya başladım. Vanguard'ı sildim. LoL'e girebiliyorum ama Valorant'a Vanguard'sız girilmediği için giremiyorum. Bu KMOD
Valorant'ı açtığımda KMOD hatası alıyordum. Sonra LoL'de de almaya başladım. Vanguard'ı sildim. LoL'e girebiliyorum ama Valorant'a Vanguard'sız girilmediği için giremiyorum. Bu KMOD hatasının bir çözümü var mı?
Sorun fareden kaynaklı bilgisayar açıkken kabloyu çıkart ve sonra bilgisayı yeniden başlatıp oyuna girmeyi dene bu hatayı farende makra yazlımı varsa dene ben denedim oldu . Bu sorun 8 haziranda gelecek güncellemeyle düzelecek

Yeni konular

Geri
Yukarı