Çözüldü Valorant yüzünden KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Arkadaşlar eğer bu süreçte CS:GO oynayanınız var ise ve FPS sorunu yaşıyorsa Vanguard CS:GO'yu da etkiliyor eğer devre dışı brıakıp girerseniz oyunun akıcılığı çok büyük anlamda düzeliyor.

Maalesef hayır. Dediğimiz gibi 8 Haziran'da gelecek büyük güncellemeyi bekliyoruz.

Selamlar dostum,

Yanıtımı beklediğin için teşekkür ederim, bu karantina günlerinde umarım senin ve sevdiklerinin sağlığı yerindedir. ^^

Senin için bir araştırma yaptım ve karşılaştığın mavi ekran sorunu hakkında çok fazla oyuncudan geri bildirim aldığımızı fark ettim. Hemen ekiplerimize durumu ilettim dostum. Senin geri bildirimini de ekiplerime iletiyorum. İçin rahat olsun, arka tarafta porolar ile birlikte ekibimiz sorunun çözümü için işlemlere başladılar bile. ^^
En kısa süre içerisinde sorunu ortadan kaldırabileceğimize emin olabilirsiin! ^^

Anlayışın için çok teşekkürler ♥

Bu zor günlerde kendine dikkat et lütfen, zorunlu olmadıkça dışarıya çıkmamaya çalış ♥
Herhangi bir sorun veya önerin olursa da, unutma bir bilet kadar yakınız! (●'◡'●)

Kendine iyi bak, seviliyorsun ♥

Unutma, derinlerden gelen güç her zaman seninle!

Bunu yazdılar bugün.

Selamlar dostum,

Yanıtımı beklediğin için teşekkür ederim, bu karantina günlerinde umarım senin ve sevdiklerinin sağlığı yerindedir. ^^

Senin için bir araştırma yaptım ve karşılaştığın mavi ekran sorunu hakkında çok fazla oyuncudan geri bildirim aldığımızı fark ettim. Hemen ekiplerimize durumu ilettim dostum. Senin geri bildirimini de ekiplerime iletiyorum. İçin rahat olsun, arka tarafta porolar ile birlikte ekibimiz sorunun çözümü için işlemlere başladılar bile. ^^
En kısa süre içerisinde sorunu ortadan kaldırabileceğimize emin olabilirsiin! ^^

Anlayışın için çok teşekkürler ♥

Bu zor günlerde kendine dikkat et lütfen, zorunlu olmadıkça dışarıya çıkmamaya çalış ♥
Herhangi bir sorun veya önerin olursa da, unutma bir bilet kadar yakınız! (●'◡'●)

Kendine iyi bak, seviliyorsun ♥

Unutma, derinlerden gelen güç her zaman seninle!

Bunu yazdılar bugün.

Herkese yazıyorlar bunu.

Onun için atmıştım. :D

Sorduğunuz soruya göre benzer yanıtları kopyala yapıştır yapıyorlar ve bu gayet normal.
1 Hafta İçinde Geleceğini Düşünüyorum Benim sorum 8 Mayıs'tan önce mi yoksa sonra mı gelirdi aldığım yanıt:
Selamlar dostum,

Bu karantina döneminde umarım senin sağlığın ve sevdiklerinin sağlığı yerindedir.^^

Bende bir oyuncu olarak yaşadığın sıkıntının farkındayım dostum. Bu konu ile alakalı harıl harıl çalışan devasa bir geliştirici ekibimiz var. Ancak ne zaman güncellemenin geleceği hakkında maalesef bilgi veremiyorum, bu konudaki anlayışın ve sabrın için teşekkür ederim dostum. :) <3

Buraya tıklayarak güncellemeleri ve güncelleme notlarını takip edebilirsin dostum. :)

Soru ve önerilerin için burada seni beklediğimi unutma,

Kendine çok iyi bak,

Görüşmek üzere. :)

unutma, derinlerden gelen güç her zaman seninle!

Arkadaşlar rica ediyorum konuya bakın, bu mesajımı görün.

Bugün sipariş ettiğim SSD geldi ve taktım, kurulumunu yaptım. Dedim ki bir valorant'ı test edeyim yine mavi ekran verecek mi. Girdim oyuna, yine mavi ekran. Sonra aklıma bir şey geldi. Zaten bilgisayar 10 saniyede açılıyor, üşenmeyip bir kaç deney yapayım. Asıl olay burada dikkatli okuyun. Çıkardım mouse'yi, girdim oyuna klavyeyle. Bingoo! Oyun açıldı. Sonra dedim ki "demek sorun mouse ile alakalıymış". Mouse'yi taktım, hareket ettirdiğim gibi mavi ekran yedim. Hiç öyle boş şeylerle çözüm aramayalım, çözüm mousede arkadaşlar. Sonra dedim ki güncel mouse'ler de mi sorun oluyor acaba. Taktım eski Hadron mousemi fakat yine hüsran. Elinde beyaz "usb" çıkış olmayan mousesi olan arkadaş varsa nolur bir test etsin. Belki sorun güncel mouselerdedir. Veya usb olan mouselerde.

Geri
Yukarı