Valorant'a A ve D olayı ne zaman kalkacak?

Biliyorsunuz ki Valorant'a silahlar çok saçma spray olayı da yok. Koşarak vurma kaldırdılar dediler ama yine de var neredeyse herkes A ve D (1-2 mermi sıkıp yer değiştirme) tuşlarını basarak oynuyorlar ve bu karşı kişinin aimini bozuyor. Çok mobil oluyor bence elimizde silah varken sağ ve sola giderken hızımızın düşürülmesini mantıklı buluyorum ya da hareket hızımız yavaş olarak başlayıp 1-2 saniye sonra normale doğru gitmeli. Bu sayede daha iyi rekabetçi maçlar döner en azından bal yalan sözleri dönmez.
Tamam da 1 2 mermi sıkıp sağ sol yapıyorsa bu hata değil ki. Taktik yapıyorlar tek tek sıkıp yer değiştiriyorlar rakibin aimi bozulma olayı senin şaşırıp heyecanlanıp sakin kalmayıp sacmalayip spray atmandan kaynaklanıyor olmasın.
Koşarak vurma konusunda haklısın onun üzerinde çalışmalar oluyordur.
Valla Valorant'ı hiç oynamadım. Aşırı itici gördüğüm için bundan sonra da oynamam muhtemelen. Ancak insanların anlattıklarına bakınca da diğerlerinin bu oyuna bu kadar rağbet göstermeleri tuhaf geliyor. Şu yazdığınıza bakınca da Half-Life kadar basit bir yapısı varmış gibi gözüküyor. Bu kadar basit oyunda düzgün rekabet deneyimi de olmaz yani. Yeteneksizlerin mekanı olmuş gibi duruyor.
Ben valorantta oynadım cs go da oynadım cs go nun sprayi daha kolay geliyor
Valorantta sol tıka basılı tutarak kalamazsin sekme zamanla artıyor ve aşağı çekmeyecek gibi oluyorsun ve adamın kafasının üstüne sıkıyorsun.
Valorant hafif CS:GO yeğenim der bir dayı. Oyunun yapısı böyle bence. FPS'e yetenekler skiller katılınca zaten ancak böyle bir aşure çıkabilirdi.
Tamam da aşure kötü mü ? Siz sadece FPS oyunlarını silah olarak görüyorsunuz hayal gücü denen şeyi kullanmak istemiyorsunuz. Kabullenin FPS oyunları silah ve bombadan ibaret değil ve valorantta aimi olmayanlar da oynayabiliyor destek karakterler var. CS go da aimin yoksa hiçbir şey yapamazsın. Valorant daha stratejik bir oyun. CS go adam öldür bomba kur patlasın yada herkesi öldür üzerine kurulu valorantta daha stratejik şeyler yapabilirsin.
@siriius siz insanların düşüncelerine böyle güler misiniz ? Yazık.

Son düzenleme:
Tamam da aşure kötü mü ? Siz sadece FPS oyunlarını silah olarak görüyorsunuz hayal gücü denen şeyi kullanmak istemiyorsunuz. Kabullenin FPS oyunları silah ve bombadan ibaret değil ve valorantta aimi olmayanlar da oynayabiliyor destek karakterler var. CS go da aimin yoksa hiçbir şey yapamazsın. Valorant daha stratejik bir oyun. CS go adam öldür bomba kur patlasın yada herkesi öldür üzerine kurulu valorantta daha stratejik şeyler yapabilirsin.
Stratejik dediğiniz FPS'in doğasına aykırı, Half Life'tan beri bakılırsa online oyunlarda kullanılması saçma o yetenek olanların. Gerçekçi bir oyun deneyimi isteyenlerin çoğunlukta olduğuna eminim ki CS:GO'nun her gün çok fazla oyuncusunun olması da bunu gösteriyor.

Stratejik dediğiniz FPS'in doğasına aykırı, Half Life'tan beri bakılırsa online oyunlarda kullanılması saçma o yetenek olanların. Gerçekçi bir oyun deneyimi isteyenlerin çoğunlukta olduğuna eminim ki CS:GO'nun her gün çok fazla oyuncusunun olması da bunu gösteriyor.
FPS, şu anlamlara gelebilir; Birinci şahıs nişancı (İngilizce: First Person Shooter), birinci kişi kamerasından oynanan oyunların genel adı.
Gördüğün üzere hiç de aykırı değil. Sizin gibi sadece tek bir şey isteyen hayal gücü olmayan insanların FPS oyunlarının sadece silah ve bombadan ibaret olduğunu sanan kişiler yüzünden CS:GO yıllardır oynanıyor, hiç farklı bir oynanış sunmayan hep aynı oynanışı veren bir oyun CS:GO.
Valorant öyle değil ve bal gibi de FPS'in doğasına aykırı değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
FPS, şu anlamlara gelebilir: Birinci şahıs nişancı (İngilizce: First Person Shooter), birinci kişi kamerasından oynanan oyunların genel adı.
Gördüğün üzere hiçte aykırı değil sizin gibi sadece tek birşey isteyen hayal gücü olmayan insanların FPS oyunlarının sadece silah ve bombadan ibaret olduğunu sanan kişiler yüzünden CS go yıllardır oynanıyor hiç farklı bir oynanış sunmayan hep aynı oynanışı veren bir oyun cs go
Valorant öyle değil ve bal gibi de FPSin doğasına aykırı değil.
Öncelikle şunu söylemek istiyorum, FPS deyip de koşarak uçarak oynanan bir oyun ile rekabetin adının anılması ilginç geliyor bana, kişisel fikrinize "gülen" bir insanı böyle aşağılayıp da bana hayal gücü olmayan insan demeniz de ikiyüzlülüğünüzü göstermekte. İyi günler dilerim.

Öncelikle şunu söylemek istiyorum, FPS deyip de koşarak uçarak oynanan bir oyun ile rekabetin adının anılması ilginç geliyor bana, kişisel fikrinize "gülen" bir insanı böyle aşağılayıp da bana hayal gücü olmayan insan demeniz de ikiyüzlülüğünüzü göstermekte. İyi günler dilerim.

Hocam bu kadar rahatsızsanız oynayamayabilirsiniz.

Ben valorantta oynadım cs go da oynadım cs go nun sprayi daha kolay geliyor
Valorantta sol tıka basılı tutarak kalamazsin sekme zamanla artıyor ve aşağı çekmeyecek gibi oluyorsun ve adamın kafasının üstüne sıkıyorsun

@siriius siz insanların düşüncelerine böyle güler misiniz ? Yazık.
Gidip en alakasız şeyi söylerseniz evet gülerim. Öyle bir yazmışsınız ki sanki CS:GO'da spray falan yok, dümdüz sıkınca hs gidiyor. Silah mekaniklerinden en çok şikayet edilen oyun hangisi? Herhalde CS'yi Silver 2 de falan oynadınız.

Geri
Yukarı