Valorant'a girince farede takılma oluyor

MuveyS

Hectopat
Eski faremde de aynı sorun oluyordu. 1 2 gün önce de Rampage smx R47 aldım masaüstünde sorun yok. Driver güncel format bile attım ama Valorant'a girince.
Mouse dönerken birden takılma ve geri atma ters yöne atma oluyor, çok garip sorun 18'inde turnuvam var. Hazırlanmam gerek 2 gündür bu sorunla cebelleşiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum sorunun USB vendor ID ve optic sensor ile ilgili olmalı. Kendine Rampage, Bloody, James Donkey ve benzeri dandik mouslerdan alma ve uzak dur. Çünkü sürücüleri imzasız oluyor ve Vanguard imzasız sürücüye güvenemiyor takılıyorsun. Logitech ya da Razer marka alabilirsin dikkat et minimum 1000Hz olsun.

Dostum sorunun USB vendor ID ve optic sensor ile ilgili olmalı. Kendine Rampage, Bloody, James Donkey ve benzeri dandik mouslerdan alma ve uzak dur. Çünkü sürücüleri imzasız oluyor ve Vanguard imzasız sürücüye güvenemiyor takılıyorsun. Logitech ya da Razer marka alabilirsin dikkat et minimum 1000Hz olsun.
başka oyunlardada oluyor vanguard ilemi alakalı ? ne önerebilirsiniz mouse ozaman max bütçem 500tl

Tamamen dandik sensör ile alakalı Logitech G serisi ya da Razer DeathAdder ucuz versiyonlarını tercih edin. Hatta bazı arkadaşlarım o mouseların sırf yazılımı açık diye Everest Rampage gibi ban yediler.

Tamamen dandik sensör ile alakalı Logitech G serisi ya da Razer DeathAdder ucuz versiyonlarını tercih edin. Hatta bazı arkadaşlarım o mouseların sırf yazılımı açık diye Everest Rampage gibi ban yediler.
bu gün hyperX pulsfire core ve yeni mousepad ile denedim sorun ortadan kalktı teşekkürler

Geri
Yukarı