Valorant'a giriş yapılmıyor

RayuxR4

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaş iyi sosyaller. 2 kere Valorant'ı indirip kurmama rağmen bir türlü oyuna giriş yapamıyorum. İki seferdir D diskine kurdum ve giriş yapamıyorum sürekli bir hata bir girdigimde VAL 7 hatası bir kerede VAL 77 hatası verdi. Eski hesapla girmeye çalıştığımda hiç girmiyor ne yapmam lazım hiç hile kullanmadım.

Hocam, VAL 7 ve VAL 77 hataları genellikle bağlantı sorunları ya da Riot Vanguard ile ilgili. İnternet bağlantını kontrol et, Riot Vanguard'ı yeniden yükle ve güncellemeleri kontrol et; düzelmezse Riot Games'in desteğine başvur.

Saçma gelecek ama PC'de overclock varsa kapat bir daha dene eskiden overclock var diye 1 ay boyunca oyuna girememiştim.

Kanka overclock yok PC de yani benim bildiğim kadarıyla ama en son bizim tanıdığa verdim VAL kasıyor die ayar çekti 400 kudur FPS aliyordum yeniden kurdum işte hatalar peşimi bırakmıyor.

Hocam, VAL 7 ve VAL 77 hataları genellikle bağlantı sorunları ya da Riot Vanguard ile ilgili. İnternet bağlantını kontrol et, Riot Vanguard'ı yeniden yükle ve güncellemeleri kontrol et; düzelmezse Riot Games'in desteğine başvur.

Kanka vallahi TurkNet kullanıyorum ama arada int gidiyor gibi oluyor ondan midir bilmiyoeum artık.

Geri
Yukarı