Valorant'a yeniden başlanır mı?

Domchikman

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10 Pro
Intel Core i5 3357U
AMD Radeon 8600/8700M
8 GB RAM
500 GB HDD
Yani normalde öyle laptop çok oyun kaldırmıyor, çünkü o bir emektar. Yani kuzenim için Fortnite oynuyordum, ama her seferinde çok sıkıyor. Valorant'ta 100 FPS falan alıyorum, öyle mikrofon açık oynamam, kafa dağıtmalık girsem? (arada arkadaşımla da girerim). Zevk verir mi? Yoksa Fortnite daha mı iyi?

Bu senin bileceğin iş senin tarzına sevdiğin şeye göre değişir. Ben zevk almıyorum eskiden çok oynayan birisi olarak çünkü kitlesi berbat oyuncular berbat beni tatmin etmiyor.

Bu senin bileceğin iş senin tarzına sevdiğin şeye göre değişir. Ben zevk almıyorum eskiden çok oynayan birisi olarak çünkü kitlesi berbat oyuncular berbat beni tatmin etmiyor.
Bende bırakan birisi olarak katılıyorum. 2-3 yıl falan oynadım bronz dan çıkamadım. Tek o da değil.

Yani normalde öyle laptop çok oyun kaldırmıyor, çünkü o bir emektar. Yani kuzenim için Fortnite oynuyordum, ama her seferinde çok sıkıyor. Valorant'ta 100 FPS falan alıyorum, öyle mikrofon açık oynamam, kafa dağıtmalık girsem? (arada arkadaşımla da girerim). Zevk verir mi? Yoksa Fortnite daha mı iyi?
Oyun çıktığından beri sürekli oynuyodum, yazın sabahlara kadar saatlerce aralıksız rank kasıyordum ama oyun aynı değişiklik yok ve sıkıyor bir yerden sonra, chate sosyal medyadan görüp komik sanılan şeyleri yazanlar, sesli sohbette bağıranlar falan hiç çekilecek oyun değil. Ancak geceleri uyanıksanız gece spike hücum ve tam gaz çok sarıyor. Bi bakabilirsiniz. Ama oyun şu an rekabetçi oynanacak durumda değil.

Oyun çıktığından beri sürekli oynuyordum, yazın sabahlara kadar saatlerce aralıksız rank kasıyordum ama oyun aynı değişiklik yok ve sıkıyor bir yerden sonra, chate sosyal medyadan görüp komik sanılan şeyleri yazanlar, sesli sohbette bağıranlar falan hiç çekilecek oyun değil. Ancak geceleri uyanıksanız gece spike hücum ve tam gaz çok sarıyor. Bir bakabilirsiniz. Ama oyun şu an rekabetçi oynanacak durumda değil.

Hocam zaten derecesiz oynayan birisiyim rank umurum dışı, sesli sohbet kapalı (kulaklık yok çünkü), Chat'e de zaten hiç bakmam, eğer arkadaşımla oynuyorsam zaten WhatsApp sağ olsun iş görüyor.

Zihinsel sağlığımı kaybettim.
Yücelik, imo ve elmas liglerinde süründüm durdum. Tavsiye etmiyorum ve özelikle takımın yoksa sadece küfür yer veya küfür edersin.

Zihinsel sağlığımı kaybettim.
Yücelik, imo ve elmas liglerinde süründüm durdum. Tavsiye etmiyorum ve özelikle takımın yoksa sadece küfür yer veya küfür edersin.
Geçmiş olsun hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı