Valorant'ı bırakmak

Motor al kullan gez güzel bir arkadaş ortamı edin arabadan hoşlanıyorsan araba. Veyahut evlenebilirsin çoluk çocuk iş güç derdinden oyuna kafa kalmaz zaten. Ticaretten anlıyorsan ticarete atıl iş hayatı yorucudur diğer şeylere vakit kalmaz.

Senin Valorant'tan ziyade oyun bağımlığını bir şekilde bırakman gerekiyor. Gördüğüm kadarıyla aşırı oyun bağımlısısın. Bu oyunu bırakabilmenin en iyi yollarından biri de farklı bir şeyler yapmaktan geçiyor. Ne yapacağını bilemiyorum da kendine bir uğraş edinmeye çalış.

Ben de dehbim. Ve senin yaşadıklarının benzerini yasadim ancak bu kadar kötüye gitmedi. Durumun ne su an? İlac kullanıyor musun?
Hayır kullanmadım su ana kadar

17 yasındayım.

Zaten karşı cinslerde istediği anda önüne düşüyordu değil mi?
Aslında çok fazla geçmişim oldu. Ama bi kadınla uğraşmaktansa ölmeyi, oyun bağımlısı olmayı tercih ederim.

17 yasındayım bn.

Çok teşekkür ederim bu konunun bu kadar ilgi duyacağını sanmazdım. Ama benim net çözümüm; oyunu en iyisi olarak bırakmak. En iyi olamasam bile top 300'e girmem gerekiyor. Girersem hepinize söz veriyorum. Bırakacağım.

Keşke hiç başalamasaydın.
Online oyun bir hastalıktır ve kolay bırakılmaz.
Evet, farkındayım.

Çok, çok teşekkür ederim. Bu arada Rocket ligi ben de şampiyonda bıraktım. Duo olarak arkadaşımla oynuyorduk. Aramızda rekabet geçti, sonra ben rocket ligi bırakıp, VALORANT'a geçince aramızdaki rekabetin galibi o oldu.

Okula gitmek, spor salonuna gitmek ve dershaneye gitmek. Bunları yaparsanız zaten zamanınız kalmaz oynamaya.
Hayattan zevk almak istiyom. Spor yapıyordum. dayanamadm bıraktım. Kiloma çok takarım ama. 70 kilo olur olmaz. Direkt gym. Okula 2023 de başlamayı düşünüyorum.

Son düzenleme:
Dostum sadece psikolojik yardım almayı deneyebilirsin, onun dışında elinden gelecek pek bir şey yok malesef çünkü sosyalleşip insanlarla bir şeyler yapmak istersen malesef ekonomi çöp gibi olduğu için bir şey yapamayacaksın. Yapman gereken ya kendini devletin ücretsiz karşıladığı imkanlarla spora vermek ya da psikolojik yardım almak...

Bence sendeki sorun eksiklik kompleksi. Online oyunu oynarken eğer zevk almıyorsan, (tamamen değil, 2-3 saat sonra) fakat kendini oynamak zorunda hiss ediyorsan bir şeylerin eksik. Onun yerini doldurmak için insanlarla rekabete giriyorsundur. Kendini o şekilde kanıtlıyorsundur. Bunu çözmek için ilk olarak o eksikliği bulman lazım. Bu konuda basit bir psikolok çok işine yarar. Tabii bu bir varsayım. Durum tamamem farklı da olabilir.

Evet, evet bi' maçta iyi oynayabilmek için, rakibim beni yüceltsin diye 5 saat antreman yapıp öyle giriyorum maçlara. Bugün 7den 12'ye kadar antreman yapıp girdim. Ama gün sonunda yine nerede kalmışsam oradan devam ettim. Çıkamıyorum. Çıldıracağım.

Çok takma Gold 1'im haftada 3 gün girebiliyorum. Senin yapacağın en iyi iş hesabını şu an satıp işi bitirmek bir daha oynamak istemezsin.

Ahlat ağacı ve iki üç Nuri Bilge Ceylan filmi izle kafan açılsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…