Valorant'ı bırakmak

Kardesim baslasana ilac tedavine o zaman. Emin ol yazdigin sorunlarin hepsi ucacak, gidecek.

Senin elinde olan bir şey. Sat PC'yi gitsin.
Hayır arkadasta dehb var. Yazdığı seylerin aynisini -ancak daha hafif sekilde- ben de yasadim. Tedavi olmaya basladim ve bu sorunlar uçtu gitti.

Hayır kullanmadım su ana kadar

17 yasındayım.

Aslında çok fazla geçmişim oldu. Ama bi kadınla uğraşmaktansa ölmeyi, oyun bağımlısı olmayı tercih ederim.

17 yasındayım bn.

Çok teşekkür ederim bu konunun bu kadar ilgi duyacağını sanmazdım. Ama benim net çözümüm; oyunu en iyisi olarak bırakmak. En iyi olamasam bile top 300'e girmem gerekiyor. Girersem hepinize söz veriyorum. Bırakacağım.

Evet, farkındayım.

Çok, çok teşekkür ederim. Bu arada Rocket ligi ben de şampiyonda bıraktım. Duo olarak arkadaşımla oynuyorduk. Aramızda rekabet geçti, sonra ben rocket ligi bırakıp, VALORANT'a geçince aramızdaki rekabetin galibi o oldu.

Hayattan zevk almak istiyom. Spor yapıyordum. dayanamadm bıraktım. Kiloma çok takarım ama. 70 kilo olur olmaz. Direkt gym. Okula 2023 de başlamayı düşünüyorum.
Kardeşim oynamak istemiyorsan oynama yani ne abarttın. Bende senin oynadığın kadar oynuyorum. 8 saat uyku 8 saat oyun 8 saat iş. Ama ben oyundan nefret etmiyorum. Eğlenmediğim şeyi oynamam. İş bul çalış ne bileyim.

Kardeşim oynamak istemiyorsan oynama yani ne abarttın. Bende senin oynadığın kadar oynuyorum. 8 saat uyku 8 saat oyun 8 saat iş. Ama ben oyundan nefret etmiyorum. Eğlenmediğim şeyi oynamam. İş bul çalış ne bileyim.
Demek istediğimi anlamadın galiba? Bak ben bağımlıyım dedim sigarayı sevmeyip de içenlerde var. Ne saçma bir düşünce oynamak istemiyorsan oynama. Cidden çok komiksin.

Merhaba, ben yaklaşık 1 yıldır aralıksız "Valorant" denilen o lanet oyunu oynuyorum. İmmo 3'e kadar kastım. Ama artık yoruldum. Ben bir oyun bağımlısıyım. Okulu açıktan okudum. Ve kaldım. Arkadaşım yok, aile bireylerimle yakın değilim, ayrı yaşıyoruz. Artık yoruldum, ve gururu bir kenara bırakıp yardım istiyorum. Bu oyunu nasıl bırakırım? (rica ediyorum klasik şeylerle gelmeyin, hobi bla bla) arkadaşlar aptal değilim. Ama hobi edinebileceğim bir şey yok.
Pc yi satın.

Geri
Yukarı