Valorant'ı bırakmak

Güzel bir karar vermişsin, tebrik ederim.

Profilindeki yaş doğruysa daha yolun başındasın, ben de senin yaşlarında oyunlarda yüksek seviyelerde olmak için çok gayret gösterip, başaramadığımda hüsrana uğrardım. Değerli vaktini daha üretken faaliyetlerde harcayıp hayatını daha kaliteli şekillendirebilirsin. Oyun her zaman olur, arada kafa dağıtmak için yapman gereken bir şeyi hayatının merkezine koyma.

Yani bende rocket league'yi şampiyonlukta bıraktım. Neden bağırıyordum çünkü , ailem sinir oluyordu bende kendime sinirleniyordum ve şunu gördüm hayatta bu oyunda iyi olmak beni bir yerelde getirmedi. Beni yenen şampiyonları yenmek beni mutlu etmedi.

Bir anlamı yok. Mutlu olmak için oyun oyna , Witcher oyna , god of war oyna , cities oyna , ets de tır sür forza 4 30 oluyor al yanla gez dolaş ortam kur.

Rekabetçi oyundan kurtul yani ve yerine daha mutlu olabileceğin oyunlar koy , oynamadı isen Fallout 4 , skyrim , yakuza falan oyna.

Unutma bu oyunlar da iyi olmanın tek yanı , bu forumda yada Arkaş ortamında bak benim rankım bu ağla ezik seni diyip birini üzmek , yada içten içe ben senden iyiyim demek. Artık birini geçince daha iyi olma arzunu tetikler. Zaten maksat bu eğer rank sistemi olmasa kimse oynamaz kimse lol valorant saçma sapan cs go oynamaz.

Bunlar bir eşya ve bu eşyayı size çok güzel satıyorlar. Sizde ben rank atlayacam diye bu eşyaları bir güzel alıyorsunuz anlayın artık vaktinizi bir hiç uğruna harcıyorsunuz ne ilerde ailenizi mutlu edecek bu oyunlar nede sizi. Ben rekabetçi oyunlara karşıyım. Eğlenmek için arada LoL yada valorant girilmesi ayrı.

Aynı sigara gibi zararlı yapan da biliyor ama satıp seni sömürmek zorunda. Piyasada bu kadar hikayesi güzel olan oyun varken bunların oynamasının sebebi de aynı. Vaktinizi alırım size rank veririm yani ciğerlerini değil ömrünü çalıyor.

Bırakıp bırakmamak sende ben bu kadar. Buna aldırış etmeyip sen ne anlarsın rekabetçi oyunlardan pis ezik demeden önce , zaten bunu demek için bu oyunu oynadığını hatırla.

Merhaba, ben yaklaşık 1 yıldır aralıksız "Valorant" denilen o lanet oyunu oynuyorum. İmmo 3'e kadar kastım. Ama artık yoruldum. Ben bir oyun bağımlısıyım. Okulu açıktan okudum. Ve kaldım. Arkadaşım yok, aile bireylerimle yakın değilim, ayrı yaşıyoruz. Artık yoruldum, ve gururu bir kenara bırakıp yardım istiyorum. Bu oyunu nasıl bırakırım? (rica ediyorum klasik şeylerle gelmeyin, hobi bla bla) arkadaşlar aptal değilim. Ama hobi edinebileceğim bir şey yok.
Kardes bir yere varmak icin gece gunduz oynuyorsun. Yetenek degil yani.

Aslinda bir yerlere varmak icin caba sarfetmek gerekir ama bence her insan icin gecerli degil. Hele TR'de.

O yuzden rekabetci oyunlarda cok oynayip bir yere varmak beni ''amele'' gibi hissettiriyor. Cok emek veriyorsun ama bir yere varamiyorsun. Sadece sayilar degisiyor iste.

Yeni konular

Geri
Yukarı