Valorant'ı bırakmalı mıyım?

KaanAvc1

Picopat
Yer
PC Yanı
Daha fazla  
Arkadaşlar, sorunu şu (gerçekleri konuşacağım): Valorant'ı bırak diyor bana iç sesim ama bırakma da diyor. 600 aboneli bir kanalım var, ona Valorant videosu çek, ileride turnuvalara katılıp e-sporcu falan diyor iç sesim ama bir yandan bırakmak da istiyorum. Çok fazla zamanımı alıyor, günlük ihtiyaçlara zamanım kalmıyor. Ne yapmalıyım?

Not: Dalga geçmeyin. Ciddi bir konudur. Saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rank nedir? Immortal veya Radiant bir oyuncu isen daha iyi yerlere gelebileceğine inanıyorsan bırakma bence. Ben kendime sürekli yeni bahaneler üretip oynamaya devam ediyorum.

Son düzenleme:
Arkadaşlar, sorunu şu (gerçekleri konuşacağım): Valorant'ı bırak diyor bana iç sesim ama bırakma da diyor. 600 aboneli bir kanalım var, ona Valorant videosu çek, ileride turnuvalara katılıp e-sporcu falan diyor iç sesim ama bir yandan bırakmak da istiyorum. Çok fazla zamanımı alıyor, günlük ihtiyaçlara zamanım kalmıyor. Ne yapmalıyım?

Not: Dalga geçmeyin. Ciddi bir konudur. Saygılar.
Bırak gitsin, oynayan biri olarak zaman kaybı olduğunu düşünüyorum, babaannemin de dediği gibi yazılım öğrenebilirsin veya ders çalışabilirsin.

Biz burada bırak dersek ve sen oyuna hala devam etmek istiyorsan, devam edersin. istemiyorsan etmezsin. Tamamen senin iradene kalmış bir durum. Eğer E-spor için gerekli donanıma ve desteğe sahipsen o zaman devam etmelisin.Eğer bunlara sahip değilsen ve çok vaktini alıyorsa o zaman bırakmalısın.

Eski bir CS:GO oyuncusu olduğum için CS:GO fiyat politikalarından, güvenlik politikalarından fazlasıyla ödün verdiği için çok fazla oyuncu kaybetti. Özellikle valoranta doğru deyim yerindeyse bir kavimler göçü yaşandı. Valorant gelişme gösteren bir oyun, arenasına gün geçtikçe yeni tipler, yeni karakterler katıyor. YKS zamanında olduğum için ağırlık gösteremiyorum keşke zamanım olsa da daha erkenken kendimi kanıtlayabilsem. Benim tavsiyem, eğer daha çok başlarda değilsen devam etmeni öneririm.

Edit: Ayrıca rankınızı yeni gördüm. Daha geç değil. Kısa sürede gelişme kaydedebilirsiniz. Ailenden destek alabilirsen, belirli donanımlara sahipsen hayalinin peşinden koşmalısın. Ama olur da yok efendim "okulu bırakacağım, VCT turnuvaları, Twitch yayını falan filan" dersen mükemmel bir hata yaparsın. O kadar da gaza gelme sakın.

Geri
Yukarı