Valorant'ı tam ekran yapınca siyah ekranda kalıyor

w3xan1t

Hectopat
Arkadaşlar, Valorant'ı 1024x768 çözünürlüğünde oynuyorum bugüne kadar her şey normaldi. Ancak güncellemeyi yapıp oyuna girince siyah ekran oldu oyun, sesler vardı ama görüntü yoktu bunu düzeltmenin bir yolu var mıdır acaba?

Destekten mesaj aldım az önce yazdıkları cevap bu: Şu an bazı sistemlerde oyunu tam ekran oynamak isteyen oyuncularımız bu sorunla karşılaştığı bilgisine ulaştım. Konuyu geliştirici ekibimize ilettim. Sorunun kaynağı hakkında bir inceleme başlattılar. En kısa süre içerisinde hata hakkında aksiyon alacaklarıdr. Senden bu süreçte birazcık sabırlı olmanı rica ediyorum. Şimdiden anlayışın için teşekkür ediyorum.

En azından biraz uzun sürse de hata olduğunu anlamışlar biraz daha bekleyeceğiz ama sorunu çözeceklerine inanıyorum.

Umarım çözerler dostum. Battle Pass'imin çöp olmasını istemiyorum :).
Destekten mesaj aldım az önce yazdıkları cevap bu: Şu an bazı sistemlerde oyunu tam ekran oynamak isteyen oyuncularımız bu sorunla karşılaştığı bilgisine ulaştım. Konuyu geliştirici ekibimize ilettim. Sorunun kaynağı hakkında bir inceleme başlattılar. En kısa süre içerisinde hata hakkında aksiyon alacaklarıdr. Senden bu süreçte birazcık sabırlı olmanı rica ediyorum. Şimdiden anlayışın için teşekkür ediyorum.

En azından biraz uzun sürse de hata olduğunu anlamışlar biraz daha bekleyeceğiz ama sorunu çözeceklerine inanıyorum.

İletişimde kalmaya devam edelim Valorant destekle olan konuşmalarından beni bilgilendirmene ihtiyacım var.
Az önce Valorant destekten yanıt aldım ve şu şekilde yazmışlar;
Selamlar dostum,

Bu karantina döneminde umarım senin sağlığın ve sevdiklerinin sağlığı yerindedir.^^

Dostum seni bir oyuncu olarak gayet iyi anlıyorum. Geliştirici ekibimizin bu tam ekran probleminden haberi var ve emin ol bu konu hakkında harıl harıl çalışıyorlar. :) Senden bu süreçte sabırlı olmanı rica ediyorum. Bu konudaki anlayışın için çok teşekkür ederim.

Soru ve önerilerin için her zaman burada olduğumu unutma. :)

Kendine çok iyi bak,

Görüşmek üzere. :)
İnşallah bir an önce sorun çözülür @tayyo

Yeni konular

Geri
Yukarı