Valorant'ı yanlışlıkla silip kurtuldum

Valorant kaldırmıyorsa nasıl patates değil? Pişmiş patates falan mı?
Daha çok imkanı olmayanları rencide edebileceğin bir alan diyelim biz ona. Kötü olabilir, eski olabilir ancak bu sana milletin bilgisayarına patates deme hakkını vermez. Nasıl benim ve başkalarının senin bilgisayarına, telefonuna vs. "Pattis bu yağ benimkinin yanında, nasıl yaşıyorsun sen bu pattisle." (Banlamazsanız sevinirim sayın moderatör :) ) deme hakkını vermiyorsa aynı şekilde sana da vermiyor. Tabii kanunlarda geçmiyor, görgü kuralları diyoruz buna.

@Orantı
Adam onun bilgisayarına patates demiyor. Bu oyunu patates bilgisayarda bile oynayabilirsin diyor. Aynı şey değil.
2GB RAM Core 2 Quad eski sistemde bile 40FPS veriyor oyun.

@Orantı
Adam onun bilgisayarına patates demiyor. Bu oyunu patates bilgisayarda bile oynayabilirsin diyor. Aynı şey değil.
2GB RAM Core 2 Quad eski sistemde bile 40FPS veriyor oyun.
Sıfat tamlaması olunca patates olmaktan çıkmıyor. Zaten alıntıladığım mesajı tekrar okursanız "Valorant kaldırmıyorsa patatestir." diyor arkadaş mealen. Neyse irdelemeye gerek yok, eski konu :)

Sıfat tamlaması olunca patates olmaktan çıkmıyor. Zaten alıntıladığım mesajı tekrar okursanız "Valorant kaldırmıyorsa patatestir." diyor arkadaş mealen. Neyse irdelemeye gerek yok, eski konu :)
Patates bilgisayar bile Valorant oynatabilir diyor. Emin ol kimse bilgisayarına patates dendiğinde üzülmez. Muhtemelen oynatabilir o oyunu. Neyse boş ver.

Tekrar yüklemeye üşendiğim için hem kanser bir oyundan kurtulmuş oldum hem de diskimde yer açıldı. Mutluluğumu paylaşmak istedim.
Ben de Fifa Online 4 oyununda tüm oyun içi paramı başka oyunculara aktarıp oyunu sildim, şimdi kafa rahat.🤓

Yeni konular

Geri
Yukarı