Valorant'ın aimi saçma geliyor

Hielah

Kilopat
Sosyal Tayfı
Yaklaşık 2 aydır, belirli aralıklarda 2 saat oynadım fakat bu aimi hiç çözemedim, vuramıyorum hiç. Çok garip ve saçma geliyor, arkası dönük adama sarjör boşalttım ölmedi ve hemen bana dönüp beni 2 tıkla öldürdü. BF5'te 500 saatim var, orada gayet akıyorum ama bu oyunda çöküyorum. Olmuyor yani, skolar 4-12 falan genelde hep 😀

Yaklaşık 2 aydır, belirli aralıklarda 2 saat oynadım fakat bu aimi hiç çözemedim, vuramıyorum hiç. Çok garip ve saçma geliyor, arkası dönük adama sarjör boşalttım ölmedi ve hemen bana dönüp beni 2 tıkla öldürdü. BF5'te 500 saatim var, orada gayet akıyorum ama bu oyunda çöküyorum. Olmuyor yani, skolar 4-12 falan genelde hep 😀

Bende CS:GO'da aimim gayet iyiyken ve rahat vururken Valorant'ta hiçde öyle olmuyor.

Hocam CS:GO'da Global rank'ındayım. Ekip Valo oynadığı zaman girerim, ben de böyleyim. CS:GO to Valo sensitivity sitesinden sens'ini ayarlayabilirsin.

Boş uğraş bana kalırsa :) Taktiksel oynasan, adam havadan uçup 360 atıyor half life gibi :)

Ne ağırlıklı oynadığınıza bağlı. Tap ağırlıklı mı yoksa spray ağırlıklı mı? Valorant'ın CS:GO gibi belirli bir spray patterni olmadığından dolayı Valorant'ta spray attığınızda mermilerin rakibe ulaşması biraz şans işi oluyor aslında. Bir de 2 aydır oynadığınızı söylemişsiniz. Ben de CS:GO oynuyordum (pek iyi değildim) sonra Valorant'a geçtiğimde ilk 1 yıl falan kötü oynuyordum. Zaten oynadıkça oyun bilginiz gelişiyor ister istemez ayrıca profesyonel oyuncuları izleyerek onlardan bir şey öğrenebilirsiniz.

Hocam birisini vuracağınız zaman yerinizde sabit durun ve tek tek sıkın. Ek olarak başlarda çok oynamanız lazım ki alışasınız. CS:GO'dan geçtiğimde aynılarını yaşamıştım. Adam vuramayınca tadım falan kalmıyor.

Geri
Yukarı