Valorant'ın Saçma Pazar Anlayışı

teeemoooo

Decapat
Valorant'ın mağaza sistemi sizce de çok saçma değil mi? Eğer bir insanın parası varsa neden istediği skini alamıyor? 24 saatte bir 4 slotun gelmesi çok saçma. Hadi herkes istediği skini alamıyor, Slotlar tamamen random, beklemek zorunda diyelim. Bari sonraki slotları göstersinler ki, insan almak istediği bir skin için nasıl sıklıkta bir para biriktirmesi gerektiğini bilsin. Örneğin ben 7 gün sonraki slotu görebilirsem, ona göre harcama yapar ve ona göre biriktiririm. Riot Games gibi bu işte tecrübesi olan bir firmanın böyle bir kötü satış anlayışı olması sadece benim mi garibime gidiyor?

Valorant'ın mağaza sistemi sizce de çok saçma değil mi? Eğer bir insanın parası varsa neden istediği skini alamıyor? 24 saatte bir 4 slotun gelmesi çok saçma. Hadi herkes istediği skini alamıyor, slotlar tamamen random, beklemek zorunda diyelim. Bari sonraki slotları göstersinler ki, insan almak istediği bir skin için nasıl sıklıkta bir para biriktirmesi gerektiğini bilsin. Örneğin ben 7 gün sonraki slotu görebilirsem, ona göre harcama yapar ve ona göre biriktiririm. Riot Games gibi bu işte tecrübesi olan bir firmanın böyle bir kötü satış anlayışı olması sadece benim mi garibime gidiyor?

Fakirler buna kıçıyla gülüyor şu an. :d

Gece pazarından güzel indirimler yakalayabilirsiniz asil vandal aldım.

Pazarlama startejisi bence insan psikolojik olarak bu skin bir daha gelmez deyip alıyor bütün yayıncılarda görüyorum.

RIOT Games forumunda böyle bir konu açarsanız size yardımcı olabilecek satış ve pazarlama departmanından yetkililer ulaşacaktır.

Fortnite oynarken aynısını yaşıyorum, gerçekten sıkıntılı.

İlerleyen zamanlarda bir pazar stratejisi geliştirirler diye düşünüyorum isteyen istediği kaplamayı direkt mağazaya gidip alabilir aynen League of Legends'ta olduğu gibi.

Valorant'ta bir skin alıp HaWli olmanıza gerek yok, zaten normal silah görünüşleri çok havalı o ejderhalı silah görünüşüyle ne kullandığınızı bile bazen unutuyorsunuz, konu gereksiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı