Valorant'ın çok dandik bir oyun olması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Türkiye'de cartoon tarzı grafik görüldüğünde ''EhE VEelEd OyuNu lA bU'' dendiği için Türkler daha gerçekçi grafiğe sahip oyunları seviyor. Counter Strike'ın gerçek askerler, silahlar bulundurup Valorant'ın hayali karakterler, silahlar ve özel güçler bulundurması gibi.

Dandik.
CS:GO'dan Valorant'a geçenler önce oyunu beceremeyler çoğunluğu öyle.
Bahaneleri ise.
128 tick, hile yok (aynen kesin yoktur).
Türk serveri, (kitleside mükemmel zaten)
Hocam kusura bakmayın ama beta sunucuları açıldığından beri oynarım bir kez bile hileye rastlamadım.

Valoranttı ben çizgi film gibi görüyorum arkadaşlarım " o çok iyi şu gelecek yok şunun ultisi " boş şey. El, parmaktan başka önemli olmamalı. Ama şu kitlesinde değişik insanlar var onlara bir şey demek istemiyorum.
Hocam kusura bakmayın ama beta sunucuları açıldığından beri oynarım bir kez bile hileye rastlamadım.

Şanstır o normalde dolu duvardan ateş edenler vs.

Size çıkmıyor diye hilesiz bir oyun değil birkaç yıla patlatıcak bir hacker grubu o oyunu.
CS:GO'da bana da hile çıkmıyor ama hilesiz bir oyun demiyorum.

Nasıl eminsiniz hile çıkmadığına bu sadece CS için geçerli değil Valorant için geçerli bana 2 defa hile denk geldi belki çok kez gelmiştir fakat legit oynayanlar var yani çok belli etmeden aimbot falan açmadan bu Valorant içinde geçerli CS içinde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı