Valorant'ın çok dandik bir oyun olması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet oyuncu önemseme ve oyunu önemseme olarak basar ama CS yılların klasiği Fortnite kötülemek olmasın ama Fortnite Valorant rakibi CS değil bence.

Fortnite iki oyundan da daha detaylı hep etkinlikler oluyor oyun hep yenileniyor hiç sıkmıyor ben çok seviyorum aynı zamanda CS ve valoyuda seviyorum.
Fortnite de kitlesi gerçekten berbat oynanış bilemem çünkü oynanış videosu biliyoruz sadece. 🚬

Fortnite'yi tek oynuyorum çok sarıyor çok güzel oyun.

Fortnite iki oyundan da daha detaylı hep etkinlikler oluyor oyun hep yenileniyor hiç sıkmıyor ben çok seviyorum aynı zamanda CS ve valoyuda seviyorum.

Fortnite'yi tek oynuyorum çok sarıyor çok güzel oyun.
Aga yenilenme konusunda sen çok haklısın CS yapımcısı Valve, tavuk rengi dışında birşey değiştirmiyor. 😃

Her karakterin hikayesi var, bu rekabetçi bir oyunda çok önemli bir etken hemen Valorant indirmeliyim.

Herkesin kendi fikiri ama benim hoşuma gidiyor sinematik, ve bu tarz hikayeler kişiden kişiye değişir birçok yönden Valorant daha iyi ve daha güncel oyun sizinki biraz fanboyluk gibi CS:GO'yuda seviyorum valorantıda ama Valorant 1-0 daha önce ilgilenmelerinden ve anti hile sisteminden dolayı.
Fortnite kadar kaliteli değil Fortnite'nin grafiği çok daha iyi.

Fortnite'da batırdı şu an hiç güzel oyun değil sezon 3'den beri oynuyorum eskiden daha iyi daha sade'ydi şimdi çok kötü oldu.

Son düzenleme:
10-13 yaş kitlenin, esporcuları izleyip, Jett kitleyip, Allah'a sövmeleri geliyor aklıma sadece, koşarak HS atma oyunu leş oğlu leş Valorant.

Bu tür oyunları ben hep acun medya yapımlarına benzetiyorum, LOL, Valorant, Fortnite vs. Eğlencelimi? Evet. Oynatıyor, bağlıyor kendine, ama içi boş :) .

Valorant, CS:GO'nun metaverselenmiş halî.
"CS:GO oynayın, Valorant değil!"

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı