Valorant'ın CS:GO'dan daha iyi olduğuna dair kanıtlar

CS hile kaynıyor. Valorant 3IQ'lularla dolu. İki ucu dışkılı değnek.
En iyisi Rainbow oynamak. En azından orada küfür yesen bile çoğunlukla farklı bir dil, İngilizce olsa bile anlayamayacağın bir aksan olduğundan dolayı anlamıyorsun.

CS hile kaynıyor. Valorant 3IQ'lularla dolu. İki ucu dışkılı değnek.
En iyisi Rainbow oynamak. En azından orada küfür yesen bile çoğunlukla farklı bir dil, İngilizce olsa bile anlayamayacağın bir aksan olduğundan dolayı anlamıyorsun.

SSD'niz kötüyse Rainbow oynamayın. HDD'niz varsa hiç bulaşmayın. Arkadaş maça 2 saniye geç girdi diye 5 dolar SSD falan spamladılar.

Kimse oyun oynarken yapımcının tecrübesini umursamıyor. Oyundan aldıkları keyfi umursuyorlar. 10 maçın 9'unda hile gelirse kimse keyif almaz.

10 maçın 9'unda hilemi geliyor? Daha oyunu 5-10 saat oynadığınız için olabilir mi? Belkide hiç oynamadınız ve milletin lafı ile hareket ediyorsunuz. Güven faktörüm yüksek ve hile diye rapor ettiğim insanlar gerçek kişiler çıkıyor :). Seçkin bir hesapta CS:GO oynarsanız ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. Bir de oyunda 700 saati olup hala hile çıkıyor diyen tipler var. Her önüne iyi oynayan birisi çıktığında hile diye rapor eden tipler onlar.

10 maçın 9'unda hilemi geliyor? Daha oyunu 5-10 saat oynadığınız için olabilir mi? Belkide hiç oynamadınız ve milletin lafı ile hareket ediyorsunuz. Güven faktörüm yüksek ve hile diye rapor ettiğim insanlar gerçek kişiler çıkıyor :). Seçkin bir hesapta CS:GO oynarsanız ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. Bir de oyunda 700 saati olup hala hile çıkıyor diyen tipler var. Her önüne iyi oynayan birisi çıktığında hile diye rapor eden tipler onlar.

Zaten seçkinim dün 2 rekabetçi girdim birinde rakibe 2 mevlana geldi birinde bizim takıma mevlana geldi neyse ne desek boş fanboylar oynamaya devam etsin.

Zaten seçkinim dün 2 rekabetçi girdim birinde rakibe 2 mevlana geldi birinde bizim takıma mevlana geldi neyse ne desek boş fanboylar oynamaya devam etsin.

Seçkin olduğunuzu düşünmüyorum. Olsanız bile güven faktörünüz rezalet durumda. Hileleri rapor ederek güven faktörünüzü yükseltebilirsiniz. Direkt Mevlana açan kişiler en kaliteli hile yazılımı kullansalar bile ban yemekten kaçamazlar. Diyelim ki gerçektende seçkinsiniz ilk başladığım zaman bile bana bu kadar hile çıkmadı siz ne yaptınızda bu kadar güven faktörünüzü düşürdünüz bana bir açıklama yapar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı