Valorant'ın GPU kullanımının %92'ye kadar çıkması normal mi?

FPS'iniz nedir hocam tahmin mi edelim.
1713302994041.png

Hocam o FPS'e göre ekran kartı gayet iyi iş çıkarıyor bende 3060 kullanıyorum kullanımım 40 seviyelerinde 200 300 arası FPS alıyorum sizde 200 300 arası olsaydı 90'larda kullanıma biraz garip derdim de kullandığı kadar hakkını da veriyor yani sisteminiz gayet sağlıklı. Eğer ısınıyorsa vesaire fpsyi 300lerde sınırlandırabilirsiniz kullanımınızı 50 seviyelerine getirecektir. Çözüm yapabilirsiniz

Hocam o FPS'e göre ekran kartı gayet iyi iş çıkarıyor bende 3060 kullanıyorum kullanımım 40 seviyelerinde 200 300 arası FPS alıyorum sizde 200 300 arası olsaydı 90'larda kullanıma biraz garip derdim de kullandığı kadar hakkını da veriyor yani sisteminiz gayet sağlıklı. Eğer ısınıyorsa vesaire FPS'yi 300'lerde sınırlandırabilirsiniz kullanımınızı 50 seviyelerine getirecektir. Çözüm yapabilirsiniz

65 derecede ekran kartı baktım şimdi.

Oyunu arkaya aldiginizda degerler dogru gosterilmiyor genelde. MSI Afterburner kullanin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamamdır bir de öyle bakayım.

Oyunu arkaya aldiginizda degerler dogru gosterilmiyor genelde. MSI Afterburner kullanin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunda orta ayarlarda 600fpslerdeyse zaten kullanım 80'lerden aşağıda olduğunu sanmıyorum hocam.

Geri
Yukarı