Valorant'ta 250 FPS sabitlenmeli mi?

İşletim sistemi
Windows 10
1 ms MPRT diye geçiyor. 1 ms GTG olsa daha iyi olurdu.
GTG - Griden griye geçiş süresi.
MPRT - Hareketli resim tepki süresi.

Piksellerin renk değiştirme süresiyle alakalı yazılan ms değerleri. Monitörün gecikmesini yazmıyorlar. Testlerini yapan varsa oradan bakabiliyoruz.

1 ms MPRT diye geçiyor. 1 ms GtG olsa daha iyi olurdu.
GtG - Griden griye geçiş süresi.
MPRT - Hareketli resim tepki süresi.

Piksellerin renk değiştirme süresiyle alakalı yazılan ms değerleri. Monitörün gecikmesini yazmıyorlar. Testlerini yapan varsa oradan bakabiliyoruz.

Hmm anladım reis çok sağ olun bir de ben bu FPS'i sabitlemiyorum aksın gitsin bir de FPS atıyorum anlık 160 oldu 160 Hz verir değil mi?

G-Sync veya FreeSync gibi teknolojiler ekran Hz'inin altında FPS alırsan ekranın Hz'ini de o değere düşürür. Kullanmıyorsan monitör her zaman 180 Hz'te çalışır.

G-Sync veya FreeSync gibi teknolojiler ekran Hz'inin altında FPS alırsan ekranın Hz'ini de o değere düşürür. Kullanmıyorsan monitör her zaman 180 Hz'te çalışır.

Onları bu monitörde nasıl açacağım ve bunda AMD premium FreeSync var benim ekran kartı NVIDIA 2060

G-Sync modülü olmasa da G-Sync uyumlu monitörün. Monitör ayarlarından FreeSync açtıktan sonra NVIDIA Denetim Masası'ndan da G-Sync'i aktifleştirmen yeterli.

G-Sync modülü olmasa da G-Sync uyumlu monitörün. Monitör ayarlarından FreeSync açtıktan sonra NVIDIA Denetim Masası'ndan da G-Sync'i aktifleştirmen yeterli.

1685209317643.png

Hangi sekmede kral

Solda ayrı sekme çıkması lazımdı G-Sync için. Monitörde etkin mi? Bir de HDMI ile bağlıyorsanız açamazsınız. DisplayPort ile bağlamak gerekiyor.

Solda ayrı sekme çıkması lazımdı G-Sync için. Monitörde etkin mi? Bir de HDMI ile bağlıyorsanız açamazsınız. DisplayPort ile bağlamak gerekiyor.

HDMI ile bağlıyım öyle bir sekme maalesef yok şimdi o ayarı aktif edince 160 FPS düşerse anlık 160 verecek dimiz Hz'de

Geri
Yukarı