Valorant'ta 3 aylık cihaz banını kaldırdım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

droxer

Hectopat
Daha fazla  
Bir gün her şey tıkırında Valorant oynuyordum. 23 kill aldım. Tam maç bitecek, oyun bir anda dondu. Sonra hileci tespit edildi dedi. Ben de "yağ hile mi varmış? Bütün emeklerim boşuna gitti." dedim. Sonra devam dediğimde Valorant'tan uzaklaştırıldın dedi. Hiçbir hile kullanmamama rağmen böyle bir şey olduğu için çok sinirlendim Allah'tan hesap yeniydi. Tamam dedim, yenisini açarım dedim. Baktım, yine ban yedim. Daha oyuna bile giremeden bilet attığımda 3 aylık cihaz banı yediğimi öğrendim. Valorant'a bilet atıyorum fakat bana hâlâ hile kullanmışsın diyor. Destek sistemi hem otomatik hem de çok kötü. Adı üstüne destek, neden yardımcı olunmuyor? Crackli oyunum var. Sanırım ondan diye düşünüyorum. Ban kaldırmayı araştırdım, 3 saat falan uğraştım, olmadı. Bir sonraki günde aynı şekilde 3 4 saat uğraştım, olmadı. Valorant çok güzel geliyordu. Başka oyunlar öyle güzel gelmiyor. Çok üzülmüştüm. Sonra bir sitede bir konu gördüm, baktığımda Riot Vanguard'ı arka planda kapatmayı önermişler. Oyun açılınca denedim, Update'le birlikte o kalkmış. Artık kapatınca oyun bağlantı hatası veriyor. Yeniden açmak zorunda kaldım.

Bu da olmayınca başka bir şeyler denedim. Sonra 10 banlanan hesabın ardından bir hesap daha açtım ve baktığımda 4 turdan sonra genelde banlanırdım fakat bu sefer banlanmadım. Hatta oynamayı yeni bitirdim. 5 saattir oynuyorum, dereceli oynamaya az kaldı. 6 maç kazandım, 5 yenildim. Kısacası çözümü var ama çok uğraştırıyor. Valorant'ın bu hile sistemine bir çare olmalı artık. Yetkilileri düzeltsin bence. Crackli oyun yüzünden ban mı olur (emin olmasam da öyle düşünüyorum)? İnşallah benim yaşadıklarımı yaşamaz kimse umarım.

Çok can sıkıcı.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnşallah sizin yaşadıklarınızı bütün crack yükleyenler yaşar sizin gibi (geçmiştekiler sayılmıyor). Size de iyi olmuş, umarım bir daha ban yersiniz.

Bu mesaja kızgın atanlar, crack kullanıp yapmamayı savunanlardır.

Büyük ihtimal hileden ban yedi bu arada.

Açık açık yorumlarda bana cracki savunuyorsunuz...

Binlerce kişi gece gündüz demesin, çalışsın, siz ona emeğinin karşılığını vermeyin. Haram yoldan kullanayım, oh ne güzel!

Son düzenleyen: Moderatör:
İnşallah sizin yaşadıklarınızı bütün crack yükleyenler yaşar sizin gibi size de iyi olmuş umarım bir daha ban yersiniz.

Bunun konu ile ne alakası var acaba, cömert adam?

Bir gün her şey tıkırında Valorant oynuyordum. 23 kill aldım. Tam maç bitecek, oyun bir anda dondu. Sonra hileci tespit edildi dedi. Ben de "yağ hile mi varmış? Bütün emeklerim boşuna gitti." dedim. Sonra devam dediğimde Valorant'tan uzaklaştırıldın dedi. Hiçbir hile kullanmamama rağmen böyle bir şey olduğu için çok sinirlendim Allah'tan hesap yeniydi. Tamam dedim, yenisini açarım dedim. Baktım, yine ban yedim. Daha oyuna bile giremeden bilet attığımda 3 aylık cihaz banı yediğimi öğrendim. Valorant'a bilet atıyorum fakat bana hâlâ hile kullanmışsın diyor. Destek sistemi hem otomatik hem de çok kötü. Adı üstüne destek, neden yardımcı olunmuyor? Crackli oyunum var. Sanırım ondan diye düşünüyorum. Ban kaldırmayı araştırdım, 3 saat falan uğraştım, olmadı. Bir sonraki günde aynı şekilde 3 4 saat uğraştım, olmadı. Valorant çok güzel geliyordu. Başka oyunlar öyle güzel gelmiyor. Çok üzülmüştüm. Sonra bir sitede bir konu gördüm, baktığımda Riot Vanguard'ı arka planda kapatmayı önermişler. Oyun açılınca denedim, Update'le birlikte o kalkmış. Artık kapatınca oyun bağlantı hatası veriyor. Yeniden açmak zorunda kaldım.

Bu da olmayınca başka bir şeyler denedim. Sonra 10 banlanan hesabın ardından bir hesap daha açtım ve baktığımda 4 turdan sonra genelde banlanırdım fakat bu sefer banlanmadım. Hatta oynamayı yeni bitirdim. 5 saattir oynuyorum, dereceli oynamaya az kaldı. 6 maç kazandım, 5 yenildim. Kısacası çözümü var ama çok uğraştırıyor. Valorant'ın bu hile sistemine bir çare olmalı artık. Yetkilileri düzeltsin bence. Crackli oyun yüzünden ban mı olur (emin olmasam da öyle düşünüyorum)? İnşallah benim yaşadıklarımı yaşamaz kimse umarım.

Çok can sıkıcı.

3 ay beklemekten başka çareniz yok gibi hocam, geçmiş olsun.

İşbu destek hangi yazılımdan hile yediğiniz hakkında bir bilgi vermiyor mu? Sizin için söylemiyorum fakat hile kullanmadığını iddia edenlerin %95'i mutlaka bir şeyler saklıyor.

İnşallah sizin yaşadıklarınızı bütün crack yükleyenler yaşar sizin gibi, size de iyi olmuş, umarım bir daha ban yersiniz.
Kesin hayatınızda bugüne kadar hiç korsan yazılım kullanmadınız.

Yine banlanacaksınız.

İşbu destek hangi yazılımdan hile yediğiniz hakkında bilgi vermiyor mu? Sizin için söylemiyorum fakat hile kullanmadığını iddia edenlerin %95'i bir şeyleri saklıyor.

Kesin hayatınızda bugüne kadar hiç korsan yazılım kullanmadınız.

Ben şahsen kullanmadım bir diyeceğiniz var mı ?

İnşallah sizin yaşadıklarınızı bütün crack yükleyenler yaşar sizin gibi. Size de iyi olmuş, umarım bir daha ban yersiniz.

Windows'a 1500 TL para verdin mi?

İnşallah sizin yaşadıklarınızı bütün crack yükleyenler yaşar sizin gibi. Size de iyi olmuş, umarım bir daha ban yersiniz.

Sen kimsin, senin vasfın nedir? Kimin ne yükleyip yükleyemeyeceğine sen mi karar vericeksin?

Sen bu forumdaki bir bireysin, senin haddine mi kulandığımız şeyi yargılayıp beddua etmen?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı