Valorant'ta haksız cihaz banı yedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ban yediğiniz başka hesabınız var mı? Aynı bilgileri kullandıysan yemiş olabilirsin.

Bruhh. D

Yok tek hesap.

Anakart değiştirsem ne olur ama kesin bilgi olması lazım anakart düzeltirmi işi PC'ye yenı anakartı boşuna almayayım.

Düzgün yaz ilk olarak yazıları. Acele edecek bir olay yok. Anakart değişince açılması gerekiyor banın. Ama aynı hesaplara girmeyin.

Taklacı Samet geçmiş olsun güzel kardeşim. İyi uykular. 😛

Hile falan ile uğraştığını söyleyip neden ban yedim diyorsun. Güzel mantık.

HWID banları sınırsız değil diye biliyorum. Belli bir süreden sonra kendiliğinden açılıyor hatırladığım kadarıyla.

Taklacı Samet geçmiş olsun güzel kardeşim. İyi uykular. 😛

Hile falan ile uğraştığını söyleyip neden ban yedim diyorsun. Güzel mantık.
sinirlendim knk baya hile denk geldi önüme ama iş işten geçti anakart alırım artık 3 ay bekleyemem başka oyun oynamıyorum
HWID banları sınırsız değil diye biliyorum. Belli bir süreden sonra kendiliğinden açılıyor hatırladığım kadarıyla.
3 ay

Kanka sana yemin ediyorum hile açacaktım ama PC'ye virüs bulaştı hileyı hiçbir şekilde açmadım çunku PC'ye virüs bulaştırdım PC kafayı yedş birkaç saat sonra düzelttim ve hesabıma ban attılar ayrıca cihaz banı yedim

Zaten hile açacakmışsın. Eninde sonunda ban yerdin. İyi olmuş erkenden yediğin. Uğraştırmamış en azından. Anakart öneri konusu açarsan yardımcı olurum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı