Çözüldü Valorant'ta 365 FPS normal mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mercona

Decapat
Daha fazla  
Selam birkaç gündür oyunda drop sorunu yaşamaya başladım. Bu sebeple şüphelenip ısı ve kullanım değerlerine bakmaya karar verdim sizce bu değerler normal mi yoksa termal macun yenilemeli miyim?

1712438042518.png

Çözüm

Aklıma gelen birkaç çözümü sunayım:

1. BIOS sıfırlamak.
2. Sahip olduğun bellekleri farklı slotlara takmak ve teker teker kullanmak.
3. XMP açık ve kapalı şekilde denemek.
4. Varsa sistemdeki herhangi bir hız aşırtmayı kapatmak.

Olmadı CMD'ye sfc/scannow yazın. Belki sorunun çözümü çok basittir. Ama sistemde de bir uyumsuzluk olmadığı için sorun biraz açık uçlu kalıyor.
Selam birkaç gündür oyunda drop sorunu yaşamaya başladım. Bu sebeple şüphelenip ısı ve kullanım değerlerine bakmaya karar verdim sizce bu değerler normal mi yoksa termal macun yenilemeli miyim?

Hocam sıcaklık değerleriniz normal gözüküyor. Drop mu lag mı acaba karşılaştığınız durum. İnternetinizden kaynaklı olabilir mi?

Hocam sıcaklık değerleriniz normal gözüküyor. Drop mu lag mı acaba karşılaştığınız durum. İnternetinizden kaynaklı olabilir mi?

İnternetimden kaynaklı olduğunu düşünmüyorum aslında çünkü ping değerlerim sabit 3ms 4ms arası gidiyor mermi ateş edince kasmaya başlıyor gibi durumlar var.

Yeni konular

Geri
Yukarı