Çözüldü Valorant'ta 4:3 Yapma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ege Utku

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, ben CS:GO'da 4:3 oynuyorum ve 3, 4 gün önce Valorant'a başladım. Orada'da 4:3 yaptım ancak CS:GO'daki gibi kafalarin yanlara dogru genislemediğini fark ettim. Bunu çözmenin herhangi bir yolu var mı? Çünkü hiç alışamadım görüntü bozuk geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Screenshot_20210710_135958.jpg
Screenshot_20210710_140135.jpg

telde olduğum için çok iyi alamadım ssi. Pcye geçince daha güzel alıp atacam tekrar

Sevgili arkadaşlar kafa modelleri genislemedigi için bir çözümü var mi dedim zaten :)

Hocam 4:3 yapmak sadece görüntünüzü bulanıklaştırıp, kötüleştirecektir. Maalesef kafaları genişletmek gibi bir ayar yok. CS içinde aynı şekilde, bu sadece kişinin gözüne gelen hissiyatla alakalı.

Önceden belirtmiştim. Çözüm işaretlemeyi unutma dostum. İyi günler dilerim.

Merhaba, ben CS:GO'da 4:3 oynuyorum ve 3, 4 gün önce Valorant'a başladım. Orada'da 4:3 yaptım ancak CS:GO'daki gibi kafalarin yanlara dogru genislemediğini fark ettim. Bunu çözmenin herhangi bir yolu var mı? Çünkü hiç alışamadım görüntü bozuk geliyor.

Programla oluyor winexp ile internette videoları var.

3. parti yazılımla yapılıyor ama ban yiyebilirsiniz. Önermiyorum o yüzden. Zaten gereksiz bence CS'yi bile 16:9 rahat oynuyorum. Dedikleri kadar avantajı yok.

Geri
Yukarı