Valorant'ta aim çalışmak ve rank atlamak

İlk olarak senin aiminin kötüleştiği tam olarak kesin değil, rank yükseldiğin zaman artan mmr ile birlikte karşına alışagelmediğin adamlar gelmiş olabilir ve bu adamlar seni öldürdüğü zaman aimin kötü olmaz. İyi çalışma ve kas hafızası yapman lazım, ayrıca CTRL ile eğil kalk yaparak tarıyorsan da bırakmalısın. İlk olarak kendine en uygun sens ve dpi bul ve kas hafızanı geliştirmek için kafaya ateş etmeye çalış botlara karşı tek bir ajan oynama belki de Iso senin karakterin değildir. Takıma göre bir pick al karakterini direk kilitleme bunları yaparak mentalini düşürürsen moralin bozulur senin de aimin düşer. Rank atlamak için her şey aim değildir ayrıca oyun bilgisi aimden önce gelir, ne zaman nerede olacağın ne yapacağın nasıl flash atacağın ve nerelere bakacağın senin elinde. Oyun içinde tüm köşelere bakmayı unutma ve istersen kendine bir eğitim programı yap ben denedim başaramadım maç oynaya oynaya geliştiğimi düşünüyorum ve şunu unutma bu bir oyun aşırı derece ciddiye alıp hayatını köreltme.
dia 3'üm, peek yüce1 yani çok iyi bir oyuncu değilim ben sadece bildiklerimi anlatmaya çalıştım.
Aslında bir eğitim programım var. Bunu yararınıda görmedim değil özellikle guardian ve sheriff için çok geliştirdi ama bir süredir biraz durdu gibi daha mı artırmalıyım herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı